Суха голка в “Медичному центрі – Східниця”

10.19.2021 0

Чи знаєте ви, що фізіотерапія може бути одним з найефективніших методів лікування болю та деяких неврологічних проблем? Якщо ви шукаєте допомоги та позбавлення від страждань для себе або близької людини, ми рекомендуємо суху голку. У Медичному центрі – Східниця ви знайдете досвідчених фізіотерапевтів, які поставлять медичний діагноз, а потім запланують серію процедур. Завдяки нашому досвіду роботи із застосуванням техніки сухої голки, ми знаємо, як правильно вибирати голки та які тригерні точки стимулювати для досягнення найкращих результатів.

Поряд з іншими фізіотерапевтичними методами, суха голка може принести дуже хороші результати у вигляді розслаблення м’язів та зняття болю.

Суха голка-це терапія, яку ми впроваджуємо після пальпаційного обстеження, спрямоване на виявлення чутливих до дотику ділянок, включаючи зв’язки, сухожилля та фасції. Найперший візит виявиться дуже цінним, адже після короткої розмови ми перейдемо до дій. Ми подбаємо не тільки про ваше фізичне здоров’я, але і про ваш душевний стан – до і під час процедури ми інформуємо вас про все, що ми робимо, тому вас нічого не здивує. Ви відчуватимете себе впевнено і безпечно, перебуваючи під опікою досвідченого спеціаліста нашого медичного центру.

Кому показано суху голку?
Ми використовуємо суху голку у пацієнтів, які страждають від:

• головний біль, біль у спині та суглобах
• нервові проблеми
• дисфункції, викликані проблемами м’язів,
• спортивні травми, тенісний лікоть, замерзле плече, п’яткова шпора.
• Який ефект від лікування?
• Суха голка приносить полегшення болю – ви відчуєте це дуже швидко! Але це ще не кінець, адже в результаті загального розслаблення організму покращиться і його обмін речовин, збільшиться рухливість тіла, розслабиться м’яз.