Що таке профілактична превентивна медицина?

9.17.2021 0

Цікаво знати, що таке профілактична медицина, адже цей напрямок медицини достатньо новий? Та попри молодість та новизну він – наше майбутнє! Профілактична медицина – це медична спеціальність, яка зосереджена на здоров’ї . Метою профілактичної медицини є зміцнення здоров’я та благополуччя та запобігання захворюванням, інвалідності та смерті. Фахівці з профілактичної медицини володіють широким спектром медичних навичок, а також досвідом в галузі поведінкових, економічних, екологічних та соціальних наук. Лікар профілактичної медицини може допомогти у збереження Вашого здоров’я, врятувати життя та змінити самі  системи охорони здоров’я.

Усі лікарі займаються певною кількістю профілактичної допомоги, тобто вони зосереджуються на коригувальній або лікувальній допомозі після того, як у пацієнта вже є хвороба або нездоровий стан. Лікарі профілактичної медицини зосереджуються на профілактиці захворювань та зміцненні здоров’я, намагаючись утримати людей від захворювання.  Фахівці в цій галузі оцінюють стан здоров’я, проводять фізикальне обстеження, ставлять діагнози та розробляють плани лікування, оцінюють програми охорони здоров’я, а також використовують діагностичні дослідження та тести. Вони можуть допомогти людям кинути палити, схуднути, здорово харчуватися або зменшити вживання алкоголю чи наркотиків.  Лікарі профілактичної медицини також допомагають забезпечити здорову вагітність та безпечні умови праці, лікувати депресію.

У нашій команді працює лікар, спеціаліст з превентивної медицини, розроблені програми оздоровлення по цьому напрямку. На базі медичного центру – власна лабораторія, кабінет функціональної діагностики, 2 апарати УЗД та більше 1000 послуг. Діагностика причин виникнення захворювання на ранніх етапах – перша сходинка до позитивного результату!