Що таке озонотерапія?

9.23.2021 0

Ви коли – небудь помічали чистий, свіжий запах у повітрі після грози? Цей аромат є озоном, природним очищувачем повітря і служить шаром захисту від різкого впливу ультрафіолетових променів сонця. На щастя, завдяки останнім досягненням медицини, не обов’язково чекати після грози, щоб пожинати переваги озону! Озонотерапія роками використовується для поліпшення здоров’я.

Як діє озонотерапія

Озон очищає повітря, яким ми дихаємо, а також діє як дезінтоксикатор для нашого організму, вибірково приєднуючи та усуваючи бактерії, грибки, паразитів, цвіль, дріжджі та віруси. Озонотерапія також може допомогти нашому організму позбутися отруйних металів. Озонотерапія збільшує вироблення сполук, що боряться з раком, і зміцнює різні частини імунної системи, які пригнічуються хронічними інфекціями та раком. Озонотерапія допомагає зупинити зростання ракових клітин людини  молочної залози, легенів і матки на 40-90%. Що ще краще, озонотерапія вибірково знищує ракові клітини, не завдаючи шкоди здоровим клітинам!

Профілактичне здоров’я

Використовуючи озон як профілактичний засіб, він може захистити вас від хвороб та зміцнити природний захист організму. Слова, сказані Бенджаміном Франкліном «Унція профілактики коштує фунт лікування», недалеко від істини. Запобігти хворобі набагато простіше, ніж вилікувати її. На жаль, у швидкоплинному світі, в якому ми сьогодні живемо, ми піддаємося впливу великої кількості хімічних речовин. Ці хімічні речовини можуть бути не тільки в їжі, яку ми їмо, або у воді, яку ми п’ємо, але навіть у повітрі, яким ми дихаємо. Людське тіло в значній мірі складається з кисню – елемента, про який ми часто нехтуємо, коли йдеться про поліпшення загального стану здоров’я. Озонотерапія може допомогти стимулювати імунну систему, а також заспокоїти ту частину імунної системи, яка призводить до аутоімунних захворювань. Імунна система організму виробляє спеціальні месенджери під назвою «цитокіни» як реакцію активації за допомогою озонотерапії. Ці цитокіни говорять іншим імунним клітинам розпочати каскад потужних змін у всій імунній системі, щоб протистояти хворобам. Застосування озонотерапії корисне як у профілактичній медицині, оскільки одночасно активізує імунну систему у пацієнтів з низьким імунітетом (рак, хронічні захворювання), або діє як регулятор імунної системи у пацієнтів з гіперактивним імунітетом (аутоімунне захворювання).

Переваги  озонотерапії

  • Аутоімунні захворювання

Багато лікувальних властивостей озонотерапії використовувалися для лікування різних захворювань, включаючи аутоімунні захворювання. У дослідженні пацієнтів з діабетом озонотерапія покращила контрольований рівень цукру в крові, значне поліпшення уражень без побічних ефектів та меншу кількість ампутацій, ніж у контрольованій групі. У пацієнтів з іншими аутоімунними захворюваннями, такими як виразковий коліт, ревматоїдний артрит. вовчак і хвороба Лайма, озонотерапія може допомогти зменшити запалення, прискорити відновлення пошкоджених тканин і зменшити біль.

  • Рак

В організмі газ озон перетворюється на перекис водню, і пероксид водню, ймовірно, є основним компонентом терапевтичного ефекту. Це сильний окислювач, який має потенціал для створення антиоксидантів, корисних для запобігання раку. У дослідженнях перекис водню бул використаний для спричинення загибелі ракових клітин. Оскільки здорові клітини не можуть вижити в стресовому середовищі протягом тривалого часу, озонотерапія збільшує антиоксидантні ферменти, що спричиняє загибель ракових клітин, але сприяє виживанню здорових клітин.

Тепер ви розумієте багато переваг озонотерапії та як вона діє, але, можливо, запитуєте себе: «Чи безпечна озонотерапія?». Відповідь: «Озонотерапія безпечна, якщо проводити її правильно». Озонотерапія впродовж століть використовувалася та значною мірою вивчалася, і її ефекти були доведені як безпечні з мінімальними побічними ефектами. Під суворим наглядом фахівця озонотерапія не тільки допоможе запобігти та лікувати різні стани, але і може стати потужним стимулом для вашого загального здоров’я!