Реабілітація при захворюваннях сечовивідної системи. Урологія в Медичному центрі – Східниця

11.23.2021 0


З метою відновлення порушених функцій нирок і сечовивідних шляхів розроблена програма, яка спрямована на поліпшення їх функціонального стану, зниження камнетворящіх субстанцій сечі та відходження каменів, “піску”, нормалізація електролітного балансу.Результати лікування:
Призупинення запалення до тривалого періоду ремісії, відновлення порушених функцій нирок і сечовивідних шляхів, усунення причин захворювань.

За рахунок підвищеного діурезу, зниження щільності сечі і стабілізації pH, покращується функціональний стан нирок і сечовивідних шляхів, відходження каменів, “піску”, нормалізація електролітного балансу. Поліпшується мікроциркуляція і іннервація передміхурової залози, що дозволяє суттєво підвищить еректильну функцію, фізіологічний та емоційний стан.

Комплексний вплив чистого гірського повітря, насиченого ефірними смолами хвойного лісу, унікальні властивості лікувальних джерел і лікувальних або профілактичних процедур згідно з приписом лікаря, підвищує фізичну і розумову працездатність, опірність організму, набуваючи безцінне багатство – здоров’я.