Куріння: розпізнайте проблему і перевиховайте себе!

7.30.2021 0

Куріння є однією з найбільш шкідливих і шкідливих залежностей , і будь-яка мета відмови від неї проходить через дві основні концепції: визнання звички та перевиховання себе, щоб розпочати нове життя. Куріння є однією з найбільших загроз для здоров’я населення, і, за оцінками, понад 8 мільйонів людей у всьому світі щороку помирають від прямих чи непрямих причин звичок . Це не тільки наше здоров’я, але й здоров’я оточуючих. Відмова від куріння – одна з методів лікування, яка потребує більшого залучення пацієнтів.
Куріння є залежністю, оскільки має як фізичний, так і психологічний компонент . Цікаво, що куріння пов’язане з розслабленням, коли справді куріння є стимулятором. Але ми пов’язали моменти розслаблення з курінням. Тютюнова залежність має три складові: фізичну (нікотин і рецептори в мозку), психологічну (асоціація сигарети з моментами відпочинку або розслаблення) та автоматичну (мати щось у руці). Що стосується терапії проти куріння, перше, що слід зробити,-це вивчити курця, щоб оцінити, скільки сигарет вони споживають на день, які їхні звички куріння, коли вони курять більше, коли курять менше, яка вартість сигарети буде коштувати вони найбільше кидають …
До лікування підходять дисциплінарно з різними професіоналами : мотиваційно лікар,спеціаліст чи фахівець встановлює цілі, які потрібно лікувати, а потім має бути врахована оцінка фахівця з проблем залежності та альтернативних методів лікування, таких як йога чи медитація. Вчсе це відбувається під постійним контролем!

  • Проти куріння у нашому оздоровчому медичному центрі:

Найважливіше для відмови від куріння – це сильна воля курця. З цього моменту передача себе в руки експертів значно допоможе вам кинути палити.
Питання не стільки в тому, щоб розкрити, що тягне за собою куріння (рак, серце, судинні та хронічні захворювання легенів), скільки в усвідомленні фізичних та психологічних переваг життя без звичок.
Змусити курців відмовитися від цієї звички – серйозна проблема. У нашому медичному центрі різні методи лікування поєднуються, щоб гарантувати не тільки те, що пацієнт залишає куріння, а й те, що він або вона може подолати у своєму повсякденному житті ситуації, які можуть змусити їх знову набути звичку.Для цього розроблена програма прости куріння,після проходження якої ваше життя вже не буде колишнім!