decor
Напрямки лікування

Естетична медицина

Головна Лікування Естетична медицина

Піклуємося про вашу красу та здоров’я

Гарна фізична форма
  • Позбавлення від целюліту та корекція фігури
  • Безпечне та швидке схуднення
Краса вашого тіла
  • Покращення стану шкіри
  • Профілактика естетичних проблем
Повернення молодості
  • Боротьба з віковими змінами
  • Профілактика раннього старіння
Захворювання

Покази:
• Надмірна вага
• Целюліт
• Розтяжки, стрії
• Зниження тонусу шкіри
• Вікові зміни

Допоможемо кожній жінці зберегти природну красу

Безпечно та ефективно

Комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта
«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту. Для досягнення вираженого результату застосовуються найновіші методи фізіотерапії (магнітна стимуляція, масаж, пресотерапія, безін’єкційна мезотерапія ударно-хвильовий метод) плазмотерапія, карбокситерапія, водолікування. Застосування системи InBody дозволяє оцінити стан тіла кожного клієнта та підібрати оптимальний метод відновлення краси та молодості, скласти індивідуальний план харчування, враховуючи дані про вуглеводний, жировий, білковий обмін.
1
Естетична медицина

Ефективне позбавлення від естетичних проблем

Ми не тільки допомагаємо покращити стан здорової шкіри, збільшити її пружність та попередити раннє старіння, а й боремося з естетичними недоліками. Якщо на вашому тілі присутні рубці, стриї, виражений целюліт, пройдіть програму в нашому медичному центрі. Для усунення недоліків ми використовуємо сучасні методики – традиційні та нетрадиційні, апаратні, які дозволяють досягти вираженого та довготривалого результату.

Крім процедур, включених в програму, кожен клієнт нашого центру також може скористатися послугами косметолога та додатково пройти необхідні процедури для підтримки краси, молодості та здоров’я.

наші професіоналинаша команда

Пропонуємо послуги досвідчених фахівців

Новицька Уляна Василівна
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше