Чоловіче здоров’я. Плазмоліфтинг (PRP) статевого члена

1.14.2022 0
 • З якою метою чоловіки йдуть на PRP
  Еректильна дисфункція – неможливість досягнення і / або підтримки ерекції, достатньої для здійснення статевого акту і досягнення сексуального задоволення, яка спостерігається протягом 3-х і більше місяців. Дана проблема зустрічається у 20% чоловіків старше 40 років. З віком цей показник збільшується. Приблизно 70-90% випадків пов’язані з віковими органічними перебудовами структур статевого члена. Для лікування цього порушення застосовуються інгібітори, які вимагають тривалого прийому.
 • Що це  за маніпуляція? Плазмоліфтинг члена – ін’єкційний метод, який застосовується не тільки для лікування еректильної (сексуальної) дисфункції, але і при хворобі Пейроні, в якості передопераційної маніпуляції перед деякими видами оперативного втручання, для купування больового синдрому в області статевого члена, викликаного викривленням і в інших випадках. Ця маніпуляція дозволяє стимулювати приховані відновлювальні ресурси організму, поліпшити трофіку тканин за допомогою застосування плазми крові, збагаченої тромбоцитами (вона попередньо береться у пацієнта).
 • Переваги плазмоліфтингу (PRP) статевого члена. Плазмоліфтинг статевого члена  безпечна процедура, оскільки використовується власна кров пацієнта, яка не здатна викликати алергічну реакцію або інфікування його. Ризик реакції відторгнення повністю виключений.

Процедура абсолютно безпечна, через те, що власна кров пацієнта використовується для лікування. І точніше, зроблені з пацієнта пацієнта, справжня плазма, збагачена тромбоцитами. Пошук до пацієнта, він провокує процеси регенерації природних тканин. Повертає виділення власного колагену в нормальних дозах. Прискорює відновлення слизових оболонок. Ризик алергічних реакцій, відторгнення та інфекції пацієнта зникає до нуля. Науково доведено, плазмоліфікація пеніса зменшує симптоми еректильної дисфункції у чоловіків.

У сучасній медицині існують явні переваги методу:

 • Досягнення високих результатів якомога швидше
 • Абсолютна безболісність
  відсутність травми
 • Не виникає побічних ефектів,
 • Не вимагає періоду відновлення,
 • Процедура доступна пацієнту будь-якого віку,
 • Процедура не вимагає в лікарні.

  Під час процедури природного синтезу не тільки колагену, але й еластичні волокна значно покращується. Що, природно, сприяє відновленню клітин і нормалізація метаболізму. Суттєвий ефект відчувається після першої процедури, а з наступними процедурами він накопичується.