АПАРАТНІ МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ У СУЧАСНІЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ

10.28.2021 0

Апаратне лікування – сучасний метод профілактики та лікування офтальмологічних захворювань у дітей та дорослих. Курс апаратного лікування очей підбирається індивідуально і спрямований на поліпшення якості зору і стану зорового аналізатора. Висококваліфіковані лікарі-офтальмологи склалиоптимальний комплекс апаратних вправ, який ефективно відновлює та покращує зір. В “Медичному центрі – Східниця” розроблено кілька медичних програм дня лікування та реабілітації органів зору.

  • Програма офтальмології при хронічному блефариті, ячмені в початковій стадії, холезіон в початковій стадії, реабілітація після лазерної корекції зору
  • Програма офтальмології при захворюванні міопії, далекозорості, астигматизм, комп’ютерний синдром
  • Програма “Подивись на свт іншими очима”

Для профілактики і лікування різних проблем очей, пов’язаних із зоровими навантаженнями, порушенням координації роботи м’язів і оптичними порушеннями, в сучасній офтальмології активно застосовуються апаратні методики лікування.

Вони дозволяють зміцнити зір, а в багатьох випадках поліпшити його без хірургічного втручання. При деяких захворюваннях апаратне лікування – єдиний спосіб поліпшити зір. Особливо ефективним є застосування апаратів для лікування дитячих очних захворювань, пов’язаних з порушенням координації та роботи м’язового апарату ока.