6 порад щодо покращення сну

11.8.2021 0

Сон є одним з найбільш важливих засобів для оптимального здоров’я , оскільки це підвищує імунну систему , підтримує гормональний рівень збалансований , допомагає підтримувати більш здорову вагу , покращує настрій і енергетичні рівні і запобігає передчасному старінню . Це життєво важливий відновлювальний механізм, який підтримує нас здоровими . Насправді, завдяки дослідженню , проведеному в журналі Sleep Research, це було доведено , сон менше 5 годин в день збільшує вашу смертність швидкість на 65% .

Тим НЕ менше , в той час як багато хто з нас би хотіли прагнути спати більш ніж на 6 годин , багато людей мають спати тривоги або страждають від розладів сну , таких як безсоння , що робить його важко отримати достатній сон наших потреби тіла до роботи оптимальний . Ось чому, ми спільно природні способи , щоб поліпшити на якість вашого сну !

  • За кілька годин до сну зробіть легкі вправи , але не надто інтенсивні, оскільки це знову розбудить вас. Ідеально підійде прогулянка або заняття йогою.
  • Прислухайтеся до свого тіла і не лягайте спати голодними або спраглими, тому що це може розбудити вас посеред ночі або завадити вам добре спати. Також слід пам’ятати, що якщо ви збираєтеся вечеряти, то між прийомом їжі і тим, як ви лягаєте спати, має пройти щонайменше 2 години, і ви повинні припинити пити рідину за годину до сну.
  • Пам’ятайте, що ваша вечеря повинна бути легкою. Якщо ви можете, їжте продукти, багаті триптофаном, оскільки це може допомогти вам легше заснути.
  • Уникайте кави, тютюну та алкоголю перед сном. Вони змінюють вашу нервову систему і майже гарантують, що ви прокинетеся посеред ночі.
  • Встановіть розпорядок дня з встановленим часом лягати спати і прокидатися. Ваше тіло звикне до цього.
  • Якщо ви не можете заснути протягом 15 хвилин після сну, зробіть коротку розтяжку або кілька дихальних вправ на килимку. Потім спробуйте знову заснути.
    До слідуючи цим здорові поради для кращого сну , ви помітите , що ви будете відпочивати краще і відчувати себе більш енергійними і збалансовано в протягом усього дня!