ЗАГОСТРЕННЯ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ВОСЕНИ

9.30.2021 0

Закінчилося літо і дуже швидко настала осінь. А восени більшість людей мало рухаються, з-за чого організм починає відчувати стрес, і відбувається загострення хронічних захворювань. В осінній період загострюються багато хронічні захворювання, а саме: гастрит і виразка, панкреатит і холецистит, захворювання суглобів, радикуліт, нервової системи, психіки, геморой і простатит, цистит та уретрит, починаються серцеві проблеми.

ЗАГОСТРЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ В ОСІННІЙ ПЕРІОД


Восени відбувається загострення багатьох захворювань, особливо хронічних. Часто в осінній період починають сильно боліти суглоби. Пов’язано це з негативним впливом підвищеної вологості Також, впливають різкі перепади температур. Ці фактори загострюють захворювання опорно-рухового апарату.

 • Самі причини виникнення хвороб суглобів знаходяться значно глибше. Найбільш поширеними з них є:
 • Перенесені травми, які призвели до перелому або тріщини хрящової тканини;
 • Гормональні та вікові зміни – більшість людей із захворюваннями суглобів відносяться до літніх людей;
 • Надмірна вага – властивості суглобів руйнуються під постійним тиском зайвої ваги.
 • Існує три правила, дотримуючись яких, можна уникнути повернення неприємних симптомів при захворюванні суглобів.
 • Недопускати переохолодження. До зими зазвичай організм вже адаптується до холодів і морози не такі страшні для суглобів, а ось перші осінні холоди, можуть стати серйозною причиною зниження імунітету.
 • При наявності захворювання суглобів слід при перших осінніх холодах одягатися тепліше, не допускаючи переохолодження організму.
 • Фізична активність при захворюваннях суглобів для профілактики. В осінні дні фізична активність помітно знижується. Малорухливий спосіб життя при артритах і артрозах призводить до застою в м’язових тканинах, і відповідно до погіршення кровообігу в суглобових хрящах.
  ⠀Пам’ятайте! Якщо хвороба вже виникла, то краще за все звернутися до фахівця, який поставить точний діагноз і призначить правильне лікування. Не слід чекати зміни сезону, в надії, що больові відчуття вщухнуть.

  “Медичний центр – Східниця” – фахівці в реабілітації опорно рухового апарату, медичні програми та послуги для профілактики та лікування суглобів та хребта!
 • Медичний центр – Східниця
  вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
  +38 (050) 371-94-24
  +38 (03248) 4 89 05
  m.reception@kyivskaruss.com.ua
  Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
  КРОК до здоров’я у Telegram
  КРОК до здоров’я у Viber