Вперше унікальна терапія Маєра в Медичному центрі – Східниця

6.30.2021 0

Розум і тіло в ідеальній гармонії…

Ексклюзивна програма для схуднення, детоксикації та відновлення сил. Терапія Маєра –  з урахуванням особливостей Вашого організму.

Сучасні методи діагностики,обстежень та лікування зробили програму особливою!
Єдині в регіоні апарати функціональної магнітної стимуляції TESLA,HiTOP,СИНХРО-С,SlimFit! Унікальні обстеження параметрів Вашого тіла на вагах InBody (більше 40 показників), діагностика сну, храпу та кардіореспіраторних захворювань на апараті Somno Chek! Скринінгова неінвазивна діагностика формули крові і біохімічних регуляторних показників метаболізму і кровообігу ,яка дозволяє визначити першопричину ваших захворювань і дати характеристику життєдіяльності організму в цілому. Консультації вузьких спеціалістів, зокрема психотерапевта,що є важливим аспектом у вирішенні ментальних проблем при схудненні! Спеціально розроблене дієтичне детокс-меню від нашого шеф кухаря, адаптоване під Ваш стиль життя та потреби.
Ми навчимо Вас правильно харчуватися,щоб закріпити результати!

Такий комплексний підхід в діагностиці та лікуванні дадуть чудові результати та покращать якість Вашого життя та здоров’я!

 

Методологія досліджень

Тонкий кишківник погано піддається сучасним апаратним методам дослідження. Доктор Маєр протягом усього життя розробляв методологію діагностики, яка враховує всі можливі аспекти: результати аналізів, анамнез, оцінку психологічного стану, конституції тіла. Надається значення запахів з рота, кольором і запахом виділень, станом шкіри і волосся, слизових, очей, судин.
Особливе місце в системі досліджень займає мануальна діагностика і пальпація органів черевної порожнини, яка також дозволяє спостерігати за прогресом в процесі лікування. Комплексна діагностика за методологією доктора Маєра дозволяє завчасно виявити проблеми і приховані патології, скорегувати курс терапії в залежності від індивідуальних особливостей.

Дія терапії

Терапія доктора Маєра корисна всім, незалежно від віку та наявності хронічних ускладнень або захворювань. Терапевтичний ефект проявляється навіть у літніх пацієнтів, однак чим раніше почати слідувати принципам Маєра, тим краще. Проходження терапії рекомендується періодично повторювати: кишківник – це двигун, який потребує своєчасного обслуговування. Його якісна робота – запорука здорової життєдіяльності.
Маєр-терапія рекомендована при різних порушеннях травлення і захворюваннях шлунково-кишкового тракту, неврологічних розладах, проблемах з опорно-руховим апаратом, шкірних патологіях, підвищеному стресі, безплідді та депресії. До протипоказань відноситься загострення хронічних станів, вагітність.

Принципи терапії

В основі терапії доктора Маєра лежить очищення кишечника від накопичених шлаків і токсинів, а також відпочинок травної системи і всього організму. Розвантажувальне дієтичне харчування знижує напругу і активізує перистальтику стінок кишечника. Це сприяє природному очищенню та детоксикації. Відпочинок, спокій, відсутність стресів, неспішні руху і помірні аеробні фізичні навантаження створюють умови для регенерації та відновлення кишечника. Вісцеральний масаж органів черевної порожнини збільшує терапевтичний ефект, покращує кровообіг, сприяє відтоку лімфи.

У процесі лікування відбувається навчання важливим правилам і принципам харчування. Виробляються звички, що дозволяють зберігати результати терапії.

Результати терапії

Після проходження курсу терапії доктора Маєра спостерігаються значні зміни в роботі організму. Вдається повністю перезавантажити та налагодити роботу кишківника і травної системи. Детоксикація організму, відновлення балансу мікроелементів, поліпшення обміну речовин – про ефективність свідчать результати щоденних аналізів.
Омолодження, зниження ваги, поліпшення стану шкіри та волосся, позитивне психоемоційний стан – звичний результати терапії. Підвищується якість і ефективність процесу травлення. Змінюється постава, вирівнюється хребет, відновлюється розташування органів черевної порожнини. Відновлюється запас енергії та зростає продуктивність. Змінюється спосіб життя. Виробляються корисні звички.