SPA процедури восени – розслаблення на благо краси та здоров’я

10.11.2021 0

У сучасному, широкому, розумінні SPA – це процедури для оздоровлення організму, в яких використовується вода у всіх її проявах – від обгортання морськими водоростями і сольових пілінгів до ароматичних ванн. Але СПА сьогодні – не тільки і не стільки косметологічна процедура, скільки цілий ритуал, спрямований на звільнення від шлаків, омолодження і поліпшення стану шкіри, активізацію обмінних процесів в організмі в цілому.Саме осінь є ідеальним періодом для походження даних процедур, відновлення сил після активного літнього періоду та поновлення резервного балансу організму до зими! Сьогодні СПА – одні з найбільш затребуваних косметичних методик. Зараз у Медичному центрі – Східниця є не лише   салон краси зі   SPA-кабінетом,  а і цілий напрям “Естетична медицина” з лікарем дерматологом та трихологом. Видів СПА-заходів безліч, причому є як комплексні програми, так і SPA-процедури тільки, наприклад, для рук або для обличчя.

Користь від SPA-процедур

SPA-процедури не були б так затребувані і популярні, якби не приносили ту користь, яку приносять, а саме:

  1. SPA-процедури сприяють поліпшенню роботи кровоносної та лімфатичної систем, а це, в свою чергу, позитивно впливає на живлення тканин
  2. Також SPA-процедури сприяють вивільненню шлаків і отрут з організму
  3. Завдяки SPA відбувається насичення організму киснем і поживними речовинами
  4. Результатом SPA-терапії є омолодження шкіри, придбання нею здорового кольору і тонусу
  5. Крім усього перерахованого, SPA-процедури благотворно впливають на емоційне і психологічне здоров’я людини

Але найголовніша перевага SPA-терапії в тому, що під час процедур крім оздоровчого і омолоджуючого ефекту, клієнт отримує ще й задоволення.