Програма для дітей з метаболічним синдромом

7.22.2021 0

Метаболічний синдром (МС) є актуальною проблемою і серйозним ризиком для здоров’я не тільки дорослих, але й дітей та підлітків. Поширення МС становить від 6 до 39 % залежно від застосовуваних критеріїв визначення.
Нині немає єдиної дефініції з приводу визначення МС для дітей та підлітків. Більшість лікарів вважають необхідними для встановлення діагнозу такі ознаки: центральне ожиріння, порушення толерантності до глюкози (або цукровий діабет), артеріальна гіпертензія і дисліпідемія; кожен з цих чинників є серйозним ризиком серцево-судинних захворювань. Надлишкова маса тіла й ожиріння часто спостерігають у дітей і підлітків у найбільш розвинених країнах та в країнах, що розвиваються, поширення становить 20–35 %. .
Задумалися про відпочинок з дітьми в Карпатах? Kyivska Russ Resort Medical&Spa ідеальне місце для сімейного відпочинку та дитячого оздоровлення.У нас облаштовані дитячими ігровими кімнатами, пропонують безкоштовне розміщення дітей до 6 років та надають найрізноманітніші послуги . Розроблено програми оздоровлення для Ваших малят на базі медичного центру – території сучасної медицини.Нова апаратура, власний кабінет функціональної діагностики, лабораторія, широкий спектр послуг! Всі програми розроблені згідно європейських стандартів!Дитяча офтальмологія, кваліфіковані спеціалісти!