Проблематика ендокринології.Види ендокринологічних порушень

9.6.2021 0

Ендокринологія – галузь медицини, яка зосереджена на ендокринних залозах та гормонах в організмі. Гормони регулюють багато функцій організму; однак, коли відбувається гормональний дисбаланс, це може мати різноманітні наслідки для організму. Ми пропонуємо комплексні послуги та лікування для пацієнтів, які страждають від гормонального дисбалансу та ендокринних порушень. Ми пропонуємо варіанти лікування багатьох типів метаболічних та ендокринних порушень, включаючи:

  • Недостатність надниркових залоз
    Надниркові залози, розташовані зверху нирок, виробляють різні гормони. Надниркова недостатність виникає, коли надниркові залози не виробляють достатньої кількості стероїдних гормонів – насамперед кортизолу, який регулює збереження натрію, секрецію калію та затримку води.
  • Вроджена гіперплазія надниркових залоз  – це група спадкових генетичних порушень, які вражають надниркові залози. Людині з ГНЗ не вистачає одного з ферментів, які надниркові залози використовують для вироблення гормонів, які допомагають регулювати обмін речовин, імунну систему, артеріальний тиск та інші важливі функції.
  • Гіперальдостеронізм. Гіперальдостеронізм – це захворювання, при якому надниркові залози виробляють занадто багато альдостерону, гормону, який стимулює всмоктування натрію нирками і допомагає регулювати водний і сольовий баланс в організмі. Коли виробляється занадто багато альдостерону, це призводить до гіпертонії (високого кров’яного тиску) і зниження рівня калію в крові.
  • Остеопороз. Остеопороз – це погіршення стану кісткової тканини і зниження міцності кісток, що робить кістки крихкими. Остеопороз робить зап’ястя, стегно, хребет та інші частини скелета вразливими до переломів. Падіння людей з остеопорозом може призвести до серйозних наслідків для здоров’я.
  • Розлади гіпофіза. Пухлини гіпофіза – це аномальні новоутворення, які розвиваються у гіпофізі. Деякі пухлини гіпофіза призводять до надто великої кількості гормонів, які регулюють важливі функції організму; інші можуть викликати зниження рівня гормонів гіпофізом. Більшість пухлин гіпофіза – це неракові (доброякісні) розростання (аденоми). Аденоми залишаються в гіпофізі або навколишніх тканинах і не поширюються на інші частини тіла.
  • Розлади щитовидної залози. Щитовидна залоза – це ендокринна залоза, розташована в передній частині шиї. Ця залоза виробляє гормони щитовидної залози, які в першу чергу впливають на метаболізм організму та синтез білка. Аномальний ріст клітин щитовидної залози може призвести до раку щитовидної залози. Щитовидна залоза також може бути вражена різними захворюваннями, включаючи: Гіпотиреоз : Гіпотиреоз – це недостатня активність щитовидної залози, і щитовидна залоза не може виробляти достатню кількість гормонів щитовидної залози для нормального функціонування організму. Люди мають гіпотиреоз, якщо у них занадто мало гормонів щитовидної залози в крові. Поширеними причинами є аутоімунні захворювання, хірургічне видалення щитовидної залози та променеве лікування. Гіпертиреоз : Гіпертиреоз – це стан, при якому щитовидна залоза гіперактивна і виробляє надмірну кількість гормонів щитовидної залози. Коли щитовидна залоза гіперактивна, процеси в організмі прискорюються, і люди, серед інших симптомів, можуть відчувати нервозність, тривогу, прискорене серцебиття, тремтіння рук, надмірне потовиділення, втрату ваги та проблеми зі сном.