Плазмоліфтинг (PRP) статевого члена

12.8.2021 0

“Медичний центр – Східниця”  пропонує новинку сучасної урології –  плазмоліфтинг пеніса. Завдяки високій кваліфікації і досвіду нашого фахіця, ми гарантуємо позитивний результат і безпеку!

 • З якою метою чоловіки йдуть на PRP
  Еректильна дисфункція – неможливість досягнення і / або підтримки ерекції, достатньої для здійснення статевого акту і досягнення сексуального задоволення, яка спостерігається протягом 3-х і більше місяців. Дана проблема зустрічається у 20% чоловіків старше 40 років. З віком цей показник збільшується. Приблизно 70-90% випадків пов’язані з віковими органічними перебудовами структур статевого члена. Для лікування цього порушення застосовуються інгібітори, які вимагають тривалого прийому. Статистика показує, що 50% пацієнтів відмовляються від прийому цих препаратів через відсутність результату. Клініка лазерної медицини «МедСіті» пропонує інноваційний і ефективний метод лікування еректильної дисфункції у чоловіків – плазмоліфтинг статевого члена. Цей метод лікування є абсолютно безпечним і дозволяє досягти результатів в порівняно швидкі терміни.
 • Що це таке?
  Плазмоліфтинг члена – ін’єкційний метод, який застосовується не тільки для лікування еректильної (сексуальної) дисфункції, але і при хворобі Пейроні, в якості передопераційної маніпуляції перед деякими видами оперативного втручання, для купування больового синдрому в області статевого члена, викликаного викривленням і в інших випадках. Ця маніпуляція дозволяє стимулювати приховані відновлювальні ресурси організму, поліпшити трофіку тканин за допомогою застосування плазми крові, збагаченої тромбоцитами (вона попередньо береться у пацієнта). В результаті курсу процедур (в середньому 6 сеансів), поліпшуються характеристики сексуального життя, збільшується тривалість статевого акту, купується больовий синдром, зменшуються симптоми еректильної дисфункції.
  Плазмоліфтинг пеніса показаний при еректильній (сексуальній) дизфункції [, хворобі Пейроні, змінах зовнішнього вигляду статевого члена – як вікових, так і в результаті перенесених хвороб. Дана процедура також застосовується для лікування уретриту, простатиту та імпотенції.
 • Переваги плазмоліфтингу (PRP) статевого члена
  Плазмоліфтинг статевого члена – безпечна процедура, оскільки використовується власна кров пацієнта, яка не здатна викликати алергічну реакцію або інфікування його. Ризик реакції відторгнення повністю виключений. Також перевагами цього методу є:
  висока ефективність і результативність;
  безболісність (в деяких випадках можливе застосування місцевої анестезії, що буває вкрай рідко, чоловіки переносять цю процедуру легко);
  атравматичність: плазма вводиться за допомогою ін’єкцій в певні точки тіла статевого члена;
  відсутність побічних ефектів і періоду відновлення;
  відсутність обмежень за віком;
  виконується амбулаторно без необхідності перебування в стаціонарі.
  Плазмоліфтинг статевого члена слугує стимулом, який дозволяє посилити природний синтез колагенових і еластинових волокон, відновити пошкоджені клітини, запустити продукцію стовбурових клітин, а також активізувати і нормалізувати обмін речовин. Результат від процедури має накопичувальний ефект, але поліпшення відчуваються вже після першої процедури.