decor
Напрямки лікування

Детокс-схуднення

Головна Лікування Детокс-схуднення

Покази

Порушення роботи внутрішніх органів:
  • захворювання ШКТ – функціональні розлади жовчного міхура, кишківника, порушення обмінних процесів (подагра, цукровий діабет, ожиріння, дисліпідемія, метаболічний синдром, синдром хронічної втоми, виснаження);
  • хронічна інтоксикація організму.
Оздоровлення
  • покращення стану шкіри;
  • формування правильних харчових звичок.
Збереження молодості та краси:
  • безпечне та швидке схуднення;
  • покращення стану шкіри;
  • профілактика вікових змін.
Захворювання

Покази:
Ожиріння :
-екзогенно-конституційне
-ендокринне (пов’язане з патологією ендокринної системи)
• наявність зайвої ваги;
• надмірне жировідкладення різної локалізації;
• дефіцит маси тіла;
• діагностика для розробки плану харчування будь-якого напрямку (корекція ваги та фігури, лікування й оздоровлення, спортивні програми);
• діагностика для корекції тренувального процесу

Детокс-схуднення

Переваги напрямку

Детокс-схуднення
Проводимо лабораторне та функціональне обстеження, включаючи контроль інтоксикації організму важкими металами, визначаємо макро- та мікроелементи. Призначаємо повну діагностику організму, аналіз за допомогою системи InBody, що дає можливість правильно підібрати нутриціологічні, фітопрепарати. Всі процедури проходять під контролем лікарів. В процесі детоксикації виконується моніторинг стану пацієнта.
1
Детокс-схуднення

Дієтологія

Для очищення організму та відновлення нормальної ваги тіла в нашому центрі використовуються комплексні програм, які включають правильне харчування, фізичні навантаження, традиційні та нетрадиційні методики. Останні дозволяють не тільки схуднути, але й покращити стан шкіри, попередити вікові зміни та продовжити збереження молодості. Обов’язково підбираємо лікувальну воду зі східницьких джерел індивідуально під потреби кожного клієнта, щоб покращити стан організму в цілому, нормалізувати роботу внутрішніх органів, забезпечити правильний обмін речовин.

Дієтотерапія

Правильний раціон, який складає дієтолог індивідуально

Для кожного клієнта наш дієтолог індивідуально розробляє меню, враховуючи вік та стан здоров’я, мету проходження програми, інформацію про обмінні процеси в організмі. На етапі проходження програми проводяться дослідження, які допомагають вчасно скоригувати обрану схему для отримання максимально вираженого результату. Також можна отримати рекомендації щодо подальшого харчування вдома.

Мінеральні та фіто- препарати

Для відновлення балансу в організмі та збереження здоров’я

Фізичні навантаження

Скандинавська ходьба, можлива консультація реабілітолога

Допомагаємо схуднути з користю для здоров’я

наші

Лікарі по напрямку

Петранич Наталія Михайлівна
Лікар дієтолог
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше
Косметологія та естетична медицина

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше