Лікувальний масаж

11.10.2021 0

Масаж тіла в “Медичному центрі – Східниця”
« Кожен повинен проходити масаж на тиждень ».Все частіше терапевти, лікарі та експерти стверджують, що масаж є одним із найкращих способів піклуватися про наше здоров’я та благополуччя, оскільки лікувальний масаж надає багато переваг для нашого тіла та розуму. Насправді, у багатьох міжнародних медичних системах зростає важливість лікувального масажу, пристосованого до індивідуальних потреб відповідно до вказівок відповідних експертів.

Найбільш затребуваним масажем у будь-якому центрі зазвичай є розслабляючий масаж . Розслабляючий масаж досягає стану спокою і глибокого розслаблення тіла і розуму, усуває контрактури наших м’язів і суглобів і сприяє циркуляції крові. Розслабляючий масаж має антистресовий ефект , як це заспокоює нерви , викликані стресом і досягає велику оксигенації, в спокійній обстановці з використанням ефірних масел.

Якщо вас мучать часті головні болі, найкращий масаж – це масаж комірцевої зони. Лікувальний масаж знімає напругу і дозволяє розслабитися . Цей масаж допомагає збалансувати ваш розум, зняти втому та втому . Ручне лікування з використанням спеціальниї технік масажу, спрямоване на зняття напруги та енергетичних блоків і сприяння розслабленню , викликаючи одночасні реакції в решті тіла, які дозволяють нам збалансувати нашу нервову систему. Крім того, цей масаж настійно рекомендується вагітним жінкам .