FMS терапія – TESLA FORMER PRESTIGE: нова ера скульптури тіла

11.9.2021 0

У “Медичному центрі -Східниця” минуле зустрічається з майбутнім, щоб створити сьогодення, яке ми можемо відчути повноцінно та здорово, насолоджуючись чудовим фізичним, розумовим та емоційним благополуччям у будь-якому віці. Це мета природних методів лікування, які практикуються на протязі тисяч років, такі як акупунктура, медитації , що в даний час співіснують в досконалої гармонії з останнім поколінням обладнання .

Фізичний вигляд має вирішальне значення, коли справа доходить до гарного самопочуття, підвищення самооцінки та досягнення правильного балансу між розумом і тілом. Маючи це на увазі, і щоб запропонувати нашим гостям повністю трансформуватись у відпочинок, ми додали пристрій FMS терапія – TESLA FORMER PRESTIGE до нашого медичного устаткування.

Кому потрібна FMS терапія:

  • Людям з хронічними больовими синдромами спини, шиї та попереку.
  • При відновленні після травм та операцій опорно-рухового апарату.
  • При відновленні після тяжких захворювань та ушкоджень центральної (інсульти, спинальні травми) та периферичної (радикулопатії, тунельні синдроми, периферичні парези) нервової системи.
  • При проблемах з м’язами тазового дна: різні варіанти неутримання сечі та калу, опущення органів малого тазу, при вікових змінах та післяпологовому періоді, у чоловіків з еректильною дисфункцією, при простатитах.
  • Для вирішення естетичних проблем, таких як целюліт, застійні явища та втрати тургору шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

Tesla Former при боротьбі з целюлітом:

Синяки від антицелюлітного масажу і піт, що тече під плівкою, залишилися позаду. Невже це реально? Це цілком реально із сучасною процедурою FMS стимуляції на апараті Tesla Former. Методика функціональної магнітної стимуляції (FMS) – це новий спосіб безконтактної фізіотерапевтичної дії потужним магнітним полем. У процесі процедури посилюється кровообіг та обмінні процеси у м’язах, а також підшкірно-жировій клітковині, що дозволяє швидко, комфортно та безпечно позбавлятися від глибинних та зовнішніх проявів целюліту.

Як працює FMS процедура у цьому випадку?

Під час процедури FMS потужне магнітне поле впливає на рецептори скорочень м’язових клітин та забезпечує пасивну гімнастику для м’язів. Більш того, широкий діапазон налаштувань та модуляцій магнітних імпульсів забезпечує можливість стимуляції не тільки клітин скелетних м’язів, а й гладком’язових клітин кровоносних судин. В результаті, посилюється природний лімфо- і венодренаж, виводяться продукти розпаду, що накопичилися, посилюється постачання тканин кров’ю, насиченою киснем і найбільш природним і безпечним способом відбувається зменшення обсягів підшкірного жиру.
Лікування є безболісним, неінвазивним , вимагає від двох до чотирьох сеансів і має спеціальні аплікатори для живота, сідниць, рук і ніг (стегон і литок). «Чудова особливість цього пристрою полягає в тому, що він працює по-різному в залежності від конкретних потреб людини, від спортсменів, які хочуть сформувати свої м’язи, до тих, хто хоче відновити втрачений тонус живота. Його також можна використовувати для корекції черевного діастазу, тобто розриву прямих м’язів живота, що часто трапляється під час вагітності»