Для найвищого сервісу – лікарі усіх вузьких спеціальностей!

10.19.2021 0
  • Судинний хірург, флеболог  – при патології вен, таких як варикозне розширення, тромбування, запальні захворювання вен (флебіт, тромбофлебіт), поява судинних зірочок або сіточок (купероз), необхідно звернутися до судинного хірурга, або, як часто називають лікаря, флеболога. Тепер фахівець даної спеціалізації приймає в “Медичному центрі –  Східниця”. Вартість консультації та УЗД обстеження – 700 грн.

    Лікар флеболог, судинних хірург, лікар УЗД – Паращак Т.Г.

 

  • Імунолог  –  це лікар, який займається вивченням стану імунітету пацієнта, пропонує ряд комплексних заходів щодо його зміцнення, шукає способи лікування «вогнища» патологічних станів.Причинами, через які варто звернутися до імунолога, є наступні:

часті застуди, ГРВІ, захворювання дихальних шляхів;

постійні загострення хронічних захворювань;

підвищена температура від 37 градусів, яка тримається протягом декількох тижнів;

інфекційно-запальні захворювання, які знаходяться в хронічній стадії;

імунні порушення при онкології. Вартість онлайн консультації – 850 грн

 

  • Ревматолог  в “Медичному центрі – Східниця” це спеціаліст з багаторічнім стажем роботи, який має широкий досвід діагностики та лікування ревматологічних хвороб. Що дозволить виявити та зупинити прогресування тривалих хвороб суглобів, сполучної тканини та серця. Застосування сучасних методів діагностики та досвіду дозволить якнайшвидше встановити діагноз та обрати оптимальний метод лікування. У нашій клініці вам зможуть виконати сучасні лікарські маніпуляції, серед яких і внутрішньо-суглобове введення ліків, блокади. Вартість онлайн консультації – 450 грн