Дитяче оздоровлення в Медичному центрі – Східниця

11.18.2021 0

Педіатрія – це галузь медицини, що займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань у дітей до 18 років. Педіатр – це дуже потрібний і важливий фахівець, не дарма на облік до дільничного педіатра жінка повинна стати ще до народження малюка, під час вагітності.

У пологовому будинку діток кожного дня оглядає неонатолог. Він проводить огляд, оцінює рефлекси, роботу органів і систем. Після виписки в перший же тиждень перебування дитини вдома до нього приходить його дільничний лікар – педіатр. І з цим фахівцем сім’я буде спілкуватися з приводу будь-яких проблем дитячого здоров’я до 18 років. Перший рік життя – раз на місяць батьки повинні прийти на прийом до педіатра для планового огляду. Лікар оцінює набір ваги, зріст, харчування дитини, розвиток шлунково-кишкового тракту й основних рефлексів. Лікар повинен оцінити фізичний і психічний розвиток дитини, вчасно помітити відхилення від норми й направити до вузького спеціаліста для корекції.

Після року візити до педіатра відбуваються за потребою – при виникненні у батьків скарг на здоров’я малюка.

«Медичний центр – Східниця» допомагає своїм пацієнтам відновлювати здоров’я, піклуватися про молодість та красу. Наш центр спеціалізується на наданні послуг в області не лише терапії, урології, гастроентерології, гінекології, кардіології, ендокринології, пульмонології, вертебрології, реабілітації, неврології, стоматології, подології, імунології, офтальмології, функціональної діагностики, превентивної медицини, детоксикації та схуднення, а і педіатрії та дитячій офтальмології!

Наш медичний центр оснащений новітнім обладнанням, в розпорядженні лікарів – унікальні методики лікування з доведеною ефективністю. Поєднання традиційних та нетрадиційних способів оздоровлення дозволяє досягати високих результатів у пацієнтів з різними проблемами.

Ми – за безпеку! Тому призначаємо всім клієнтам повну діагностику та виконуємо моніторинг стану на протязі всього курсу лікування, щоб досягти максимальної ефективності.