Чому планування сім’ї – це питання, яке нас усіх повинно турбувати

9.23.2021 0

Планування сім’ї – питання, яке повинно турбувати всіх нас. Коли молода жінка завагітніє до того, як їй виповниться 20, це може позбавити її можливості жити своїм здоровим і продуктивним життям. Підліток, який завагітніє, стикається з підвищеним ризиком еклампсії та інфекції. У країнах з низьким та середнім рівнем доходу ускладнення під час вагітності та пологів є провідною причиною смерті дівчаток-підлітків. Ще тисячі молодих жінок переживають пологи, але все життя страждають від проблем зі здоров’ям, пов’язаних з вагітністю.

Незапланована вагітність перериває плани молодих жінок і в інший спосіб. Підліток, який завагітніє, часто припиняє навчання у школі, знижуючи свій потенціал заробітку протягом усього життя і затискаючи свою сім’ю у цикл бідності між поколіннями. Немовлята, народжені підлітками, частіше народжуються рано, недоїдають і зниженим рівнем здоров’я.

Ми чутливі до того факту, що тема контрацептивів залишається спірною, особливо це стосується молоді. Але багато країн успішно подолали чутливість та нашу відповідальність перед цим поколінням та нашими спільними майбутніми вимогами.

У 2012 році 36 країн об’єдналися, щоб сформувати глобальне партнерство для підтримки права жінок і дівчат самостійно вирішувати, коли  завагітніти. Ці зусилля спрямовані на забезпечення ще 120 мільйонів жінок та дівчат доступом до контрацептивів до 2021 року. Ми досягли прогресу, досягнувши ще 24,4 мільйонів жінок до 2015 року.

Але набагато менший прогрес був досягнутий щодо досягнення дівчаток -підлітків, які продовжують відчувати високу незадоволену потребу в контрацепції. Тепер зрозуміло, що будь -які успішні спроби поширити засоби контрацепції на підлітків мають вирішувати конкретні проблеми, що стоять перед молоддю.

Наприклад, ми дізналися, що дорослим, до яких молоді люди звертаються за порадою, надто часто неприємно обговорювати такі теми, як секс та планування сім’ї, або вони бояться, що, розмовляючи про секс, вони, здається, виправдовують це. В результаті погляд молодих людей на контрацептиви часто формується чутками та дезінформацією. Дівчата переживають, що використання контрацептивів або носіння презервативів змусить людей подумати, що вони розпусні.

Сьогодні щорічно є сотні тисяч молодих жінок, чиї мрії – і навіть життя – припиняються небажаною вагітністю. Але уявіть, що можливо, якби ми могли надати кожній з цих молодих жінок інструменти для визначення її власного майбутнього.