Терапія Майєра: здорове тіло, красива зовнішність

Це унікальна програма, що комплексно оздоровлює та відновлює організм, омолоджує та уповільнює процеси його старіння. Здорове тіло та красива природня зовнішність - результат, який отримують пацієнти після її застосування. Основою програми стали дослідження та рекомендації видатного австрійського лікаря минулого століття Франца Майєра. Він вважав травну систему найголовнішою в організмі та довів, що здоровий кишківник - запорука довгого та здорового життя. В сучасній медицині ці ідеї доведені, тож його методику використовують найвідоміші медичні центри та санаторії світу.
Детальніше
img 22
Медичні програми
Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

img 22
Медичні програми
Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

img 22
Медичні програми
Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

img 22
Медичні програми
Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше
Косметологія та естетична медицина

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!Ревматологія

Ревматологія – це галузь медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань суглобів, дисплазій сполучної тканини, системних захворювань сполучної тканини, системних васкулітів. Лікар-ревматолог лікує патологію суглобів, хребта, серцево-судинної системи, автоімунні захворювання. У нашому медичному центрі лікарі переконані, лише комплексний підхід до діагностики та лікування із залученням суміжних спеціалістів – є гарантією успіху у лікуванні хворого. Лікар-ревматолог, тісно співпрацює з лікарями різних спеціальностей – терапевтами, неврологами, імунологами, ендокринологами, дерматологами. При необхідності, пацієнти мають можливість здати всі необхідні сучасні лабораторні дослідження та пройти інструментальні обстеження в нашому центрі. Лише після детальної діагностики лікарем ревматологом, за необхідності буде призначено певний вид лікування.

Детальніше
Естетична медицина та косметологія

Косметологія

Зовнішність є видимою оболонкою людини. Особливо важливу роль ця оболонка відіграє в житті дівчат і жінок будь-якого віку. «Обличчя в двадцять — це те, чим нагородила вас природа, обличчя в п’ятдесят — результат ваших старань». Косметологічні процедури допоможуть Вам продовжити молодість шкірі і надати їй сяючого вигляду. Якщо Ви відносите себе до категорії доглянутих жінок, тоді потрібно взяти за правило: догляд за обличчям варто проводити регулярно. Залежно від віку наш косметолог порекомендує вам різні методики. На сьогоднішній день наш косметологічний салон – ідеальне поєднання високого рівня послуг, сучасного обладнання і матеріалів світових виробників.

Детальніше

Оздоровлення спеціалістів сфери ІТ

Робота за комп’ютером є фізично легкою, але може виснажувати в психологічному сенсі. Також не варто забувати про ненормований робочий графік програмістів: багато з них працюють як фрилансери та часто виконують свою роботу вночі.

Детальніше

Педіатрія

Потрібен надійний та перевірений педіатр? Щоб не допустити появи ускладнень, даремних витрат, неефективне лікування та профілактику, в "Медичному центрі – Східниця" Ви можете знайти найкращого лікаря-педіатра, який буде дотримуватися загальноприйнятих сучасних європейських протоколів діагностики лікування та профілактики. Сучасна педіатрія — це медична галузь, яка дає можливість провести детальне обстеження на обладнанні експертного рівня, встановити або спростувати діагноз та обрати або скоригувати курс лікування дитини Все це буде спрямовано на збереження здоров'я та профілактики захворювань у майбутньому.

Детальніше

Превентивна медицина

Сучасна українська медицина має широко освоювати усі доступні методи профілактики – рання діагностика захворювань та здоровий спосіб життя. Основами превентивної медицини має бути «озброєний» кожен лікар. Профілактика є значно кориснішою у відношенні щодо зниження смертності від таких недуг, як цукровий діабет, ракові та серцево-судинні захворювання, аніж лікування та контроль симптомів.

Детальніше

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше