Оберіть ідеальну програму для себе

Реабілітація
Спортивна реабілітація

Спортивна реабілітація та оздорорвлення являє собою не лише лікування травм у спортсменів, а і швидке і повне відновлення їх стану, щоб вони змогли в найкоротший час повернутися до своїх попередніх результатів і мали можливість досягати ще більших результатів, так як тривале випадіння із спорту погано впливає на кар’єру і спортивні досягнення.

Реабілітація
Реабілітація захворювань хребта

Всі на певному етапі життя стикалися з болями, викликаними поразкою хребта або суглобів. Фахівці медичного центру розробили програму, яка усуне дискомфорт при рухах або істотно зменшить інтенсивність вашого больового синдрому, поліпшить функціональну рухливість і метаболічні процеси опорно-рухового апарату, що призведе до підвищення якості Вашого життя.

Реабілітація
Реабілітації наслідків перенесених транзиторних ішемічних атак, гострих розладів мозкового та спінального кровотоку, черепно-мозкових травм

Чому важливий ранній етап реабілітації? Завдяки раннім втручанням фахівці дають змогу пацієнту активувати когнітивні, рухові, емоційні, мозкові функції, що надалі дозволить йому краще адаптуватися до нових умов життя та зменшити ризик виникнення психічних розладів, як-от депресії.

Реабілітація
Нейроседативна реабілітація

Кожен прагне внутрішньої гармонії та спокою, знайти місце, де можна з’єднатися із природою в одне ціле, насолоджуватися мальовничими краєвидами, що заряджають неймовірною енергією. В більшій чи меншій мірі, всі перебувають в переживанні стресу та напруги, і дуже важливим є вчасно перезавантажуватися.

Реабілітація
Реабілітація після COVID

Реабілітація після коронавірусу передбачає ліквідацію наслідків від хвороби та її ускладнень, а саме: пневмонії, порушень роботи шлунково-кишкового тракту після прийому антибіотиків, дисфункції сечостатевої та ендокринної систем.

Реабілітація
Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату

Причинами захворювань опорно-рухового апарату можуть бути величезна кількість факторів, а також їх сукупність. Точну причину появи хвороби може визначити лікар на підставі огляду, результатів діагностичних процедур, аналізів та анамнезу пацієнта.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше
img 2

Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

Детальніше
img 2

Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

Детальніше
img 2

Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Детальніше