Оберіть ідеальну програму для себе

Реабілітація
Ревматологічна програма

Ревматолог – фахівець, який займається лікуванням ревматичних захворювань (ревматизм, хвороби суглобів (зокрема подагра), системні васкуліти та патології сполучної тканини).Навідатися до лікаря-ревматолога не зайве також людям, які часто хворіли на ангіну та тим, у чиїх близьких родичів виявили патології сполучної тканини. Фахівець проведе огляд, призначить, при потребі, ті чи інші обстеження та визначить стратегію лікування. Для встановлення точного діагнозу лікар-ревматолог проводить комплекс заходів. Спершу він збирає анамнез – опитуєпацієнта про характер дискомфорту й больових відчуттів, можливі причини їх проявів тощо. Після чого проводиться візуальне обстеження, пальпація та вимір температури. Далі хворий прямує на збір аналізів, магнітно-резонансну томографію (МРТ) для перевірки стану м’яких тканин, комп’ютерну томографію, УЗД суглобів, м’язів, хрящів і зв’язок. Також часто використовується рентгенологічний метод дослідження. Усі ці обстеження дозволяють побачити чітку картину й поставити правильний діагноз. Після збору усієї необхідної інформації лікар приступає до лікування.

Реабілітація
Програма постстресової нейро-реабілітації

Кожна людина іноді стикається з неприємними стресовими ситуаціями. Від невеликих проблем не залишиться і сліду після гарного сну чи гарячої ванни. Однак, щоб позбавитися сильного емоційного потрясіння без допомоги психологів, необхідно докласти зусиль. Як відновити нервову систему у складній життєвій ситуації? Це питання турбує все більше людей у ​​нашому непростому сучасному житті. Від правильної роботи нервової системи залежить здоров'я всіх органів. Крім втоми, депресії та дратівливості, виснаження нервової системи загрожує серйозними захворюваннями. Тому так важливо подбати про своє здоров'я та постаратися відновити психіку, налагодивши роботу нервової системи.

Реабілітація
Програма “Посттравматична, післяопераційна реабілітація”

Основною метою реабілітації після операцій є забезпечення швидкого виходу пацієнта з післяопераційного стану і поступове його повернення до повсякденного життя. Реабілітація - важливий процес на шляху до відновлення здоров'я пацієнта. Використовуючи багатий досвід та найсучасніші досягнення в галузі нейронаук, наші фахівці розробляють індивідуальну нейрокорекційну/нейрореабілітаційну програму для кожного пацієнта, яка також включає комплексний підхід наших фахівців, що сприяє більш швидкому одужанню та відновленню функцій організму. Нейропсихологічна діагностика (дослідження психічних процесів за допомогою спеціальних методик) проводиться нейропсихологом після спеціальної бесіди з пацієнтом, з наступним висновком про стан пацієнта на основі спеціальних психометричних тестів, які він заповнює у процесі розмови з пацієнтом. У процесі анамнезу нейропсихологом оцінюються функціональний стан мозку, можливі порушення та виявляються кількісні характеристики стану вищих психічних функцій.

Реабілітація
Реабілітації після онкологічних захворювань (жінка)

Медична реабілітація в онкології передбачає комплекс медичних, педагогічних, психологічних заходів, спрямованих на відновлення чи компенсацію порушених або повністю втрачених функцій. Мета реабілітації – ​відновити здатність онкологічного хворого жити й працювати у звичному середовищі. Для цього використовуються методи реконструктивної хірургії, відновної терапії, санаторно-курортного лікування, протезування, психологічної допомоги та соціальної реабілітації.

Реабілітація
Реабілітації після онкологічних захворювань (чоловік)

Онкологічна реабілітація є невід’ємною частиною лікувального процесу. Вона складається з цілого комплексу заходів, спрямованих на відновлення високої якості життя і працездатності хворого. Процес реабілітації має бути безперервним та починатися одразу після встановлення діагнозу.

Реабілітація
Нетримання сечі

Пологи, операції на статевих органах та вік жінки – основні фактори, що впливають на погіршення роботи м’язів тазового дна, і вагіни зокрема. Від цієї проблеми страждає до 40% жінок у всьому світі. Саме слабкий тонус м’язів тазового дна є причиною нетримання сечі, пролапсу (випадіння) матки та частих інфекційних захворювань. Випадіння матки може призвести до проблем із внутрішніми органами, такими як спайки та запалювальні процеси черевної порожнини, тому що вона тягне за собою інші внутрішні органи.

Реабілітація
Офтальмології при захворюванні міопії, далекозорості, астигматизм, комп’ютерний синдром

Для профілактики і лікування різних проблем очей, пов’язаних із зоровими навантаженнями, порушенням координації роботи м’язів і оптичними порушеннями, в сучасній офтальмології активно застосовуються апаратні методики лікування.

Реабілітація
Офтальмології при хронічному блефариті, ячмені в початковій стадії, холезіон в початковій стадії, реабілітація після лазерної корекції зору

Апаратне лікування – сучасний метод профілактики та лікування офтальмологічних захворювань у дітей та дорослих.

Реабілітація
За крок до перемоги. Програма реабілітації та оздоровлення спортсменів.

Спорт - це не лише перемоги та досягнення. Кожен вид спорту, окрім високих результатів, приносить спортсмену ще й “побічну дію” - травми та пошкодження, які потребують лікування та тривалої реабілітації. Для спортсмена важливим є швидке та якісне відновлення. В найкоротші терміни він повинен стати “в стрій” та досягати нових результатів. Наш медичний центр - провідний заклад, який спеціалізується на реабілітації та лікуванні спортивних травм та оздоровленні спортсменів. Ми запровадили спеціальну програму, в основу якої заклали найсучасніші методи спортивної реабілітації.

Реабілітація
Реабілітація захворювань хребта

Всі на певному етапі життя стикалися з болями, викликаними поразкою хребта або суглобів. Фахівці медичного центру розробили програму, яка усуне дискомфорт при рухах або істотно зменшить інтенсивність вашого больового синдрому, поліпшить функціональну рухливість і метаболічні процеси опорно-рухового апарату, що призведе до підвищення якості Вашого життя.

Реабілітація
Реабілітації наслідків перенесених транзиторних ішемічних атак, гострих розладів мозкового та спінального кровотоку, черепно-мозкових травм

Чому важливий ранній етап реабілітації? Завдяки раннім втручанням фахівці дають змогу пацієнту активувати когнітивні, рухові, емоційні, мозкові функції, що надалі дозволить йому краще адаптуватися до нових умов життя та зменшити ризик виникнення психічних розладів, як-от депресії.

Реабілітація
Нейроседативна реабілітація

Кожен прагне внутрішньої гармонії та спокою, знайти місце, де можна з’єднатися із природою в одне ціле, насолоджуватися мальовничими краєвидами, що заряджають неймовірною енергією. В більшій чи меншій мірі, всі перебувають в переживанні стресу та напруги, і дуже важливим є вчасно перезавантажуватися.

Реабілітація
Реабілітація після COVID

Реабілітація після коронавірусу передбачає ліквідацію наслідків від хвороби та її ускладнень, а саме: пневмонії, порушень роботи шлунково-кишкового тракту після прийому антибіотиків, дисфункції сечостатевої та ендокринної систем.

Реабілітація
Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату

Причинами захворювань опорно-рухового апарату можуть бути величезна кількість факторів, а також їх сукупність. Точну причину появи хвороби може визначити лікар на підставі огляду, результатів діагностичних процедур, аналізів та анамнезу пацієнта.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше
img 2

Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

Детальніше
img 2

Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

Детальніше
img 2

Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Детальніше