Оберіть ідеальну програму для себе

Check up
CHECK-UP “Чоловіки 40+”

Перевір своє здоров'я! Схильність до серцево-судинних, ендокринних, онкологічних та ряду інших захворювань може бути генетично обумовленою, а вірогідність їх розвитку підвищується з віком. За наявності таких хвороб у родині регулярні чекапи - обов'язкові.

Check up
CHECK-UP “Чоловіче здоров’я до 40 років”

Слабкі сторони сильної статі. Чоловіки часто ігнорують нездужання і інші симптоми неблагополуччя в організмі, а також, за статистикою, частіше за жінок потрапляють в стресові ситуації, більш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Особливої уваги потребує стан передміхурової залози і всієї сечостатевої системи чоловіка в цілому. Всі ці особливості враховують програми скринінгів і комплексних чек-апів, розроблені спеціально для представників сильної половини людства.

Косметологія та естетична медицина
Check up
CHECH UP “ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я до 40 років”

У нашому організмі все взаємопов'язано. Робота щитовидної залози впливає на роботу яєчників. Хронічний стрес — на виникнення молочниці і сексуальний потяг. Гормональний дисбаланс — на розвиток ендометріозу і можливість завагітніти. Переваги програм в тому, що ви не тільки повноцінно приділяєте увагу своєму організму, але й заощаджуєте свій часовий ресурс. Важливо проходити профілактичні огляди щонайменше один раз на рік, що в кілька разів скорочує розвиток патологічних процесів і поширення небезпечних для життя захворювань. CHECK-UP – це програми, метою яких є профілактика, рання діагностика захворювань і виявлення схильностей до хвороб (зокрема і спадкових).

Check up
Check-up “Жіноче здоров’я 40+'”

Сім'я, діти, друзі, кар'єра, подорожі, самоосвіта і хобі ─ ми прагнемо жити на повну і яскраво та не хочемо чути фразу «щось пішло не так». Для цього сьогодні потрібно планувати не тільки життя, але і здоров'я. Програма розроблена та адаптована для жінок, включає комплекс комплекс діагностичних процедур; унікальна можливість дізнатися про стан свого здоров'я і попередити розвиток можливих патологій.

Check up
Діагностика

Програма комплексного медичного обстеження або перевірка, яку людина проходить виключно за своїм бажанням, щоб дізнатися більше про своє здоров'я і своєчасно зреагувати у разі, якщо починається якесь небезпечне захворювання.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше
img 2

Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

Детальніше
img 2

Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

Детальніше
img 2

Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Детальніше