decor
Напрямки лікування

Терапевтичний

Головна Лікування Терапевтичний

ПоказиПоказы

Відновлення після гострих захворювань:
 • гастрит;
 • дуоденіт;
 • холецистит;
 • хвороби жовчних шляхів;
 • коліти;
 • виразкова хвороба шлунку або 12-палої кишки.
Хронічні захворювання:
 • дихальної системи
 • серцево-судинні;
 • ШКТ;
 • алергічні;
 • неврологічні;
 • опорно-рухової системи.
Захворювання

Покази:
– Хронічні захворювання легень: хронічний бронхіт, стан після пневмонії, хронічний ларинготрахеїт, хронічний риносинусит, хронічний тонзиліт.
– Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка і 12-ої кишки в стадії ремісії, ентероколіт, гепатит, холецистит, панкреатит, стеатогепатоз.
– Захворювання вегетативної нервової системи: ВСД, НЦД, синдром головного болю, синдром хронічної втоми.
– Хронічно-рецидивуючі інфекційні захворювання: герпетична інфекція, вірус Епштейн-Барр і інші.
– Захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба I і II ступеня, ангіопатія, порушення крово- і лімфообігу.
– Хронічні захворювання нирок: пієлонефрит, цистит.
– Залізодефіцитна анемія.
– Хвороби сполучної тканини.
– Захворювання суглобів.
– Метаболічний синдром.

Терапевтичний

Переваги напрямку

Підбір режиму правильного харчування
Кожен пацієнт отримує дієтичне харчування, меню визначається, враховуючи стан здоров’я, вік, дані обстежень, особисті побажання. Враховуючи особливості метаболічних процесів, підбирається оптимальна кількість білків, жирів та вуглеводів у раціоні. При необхідності призначаються мінеральні та фіто препарати. Також дієтолог може надати рекомендації щодо харчування після повернення додому.
Фізичні навантаження
Для досягнення вираженого лікувального ефекту програма оздоровлення може бути доповнена фізичними навантаженнями. В медичному центрі проводиться лікувальна фізкультура, пілатес, йога, скандинавська ходьба. Також наші клієнти можуть скористатися консультацією реабілітолога, щоб отримати поради щодо рівня активності та способу життя.
1
що входить

Терапевтичний напрямок включає

Ми пропонуємо комплексне лікування внутрішніх органів та загальне оздоровлення. Програма включає повну діагностику організму за допомогою лабораторних, функціональних, апаратних методів. Для лікування використовуються традиційні та нетрадиційні методи, фізіотерапія, масаж, ЛФК. Діагностичний контроль на протязі всього етапу оздоровлення гарантує ефективність та безпечність всіх процедур.

На нашій території знаходиться 18 свердловин і 38 джерел з лікувальними водами, які мають різний склад та підходять для відновлення здоров’я у пацієнтів з різними проблемами. Для кожного ми індивідуально підбираємо мінеральну воду, яка допомагає відновити функції внутрішніх органів, нормалізувати біохімічні процеси, обмін речовин, забезпечити доступ необхідних макро- та мікроелементів.

Гастроентрологія

Допомагаємо відновити функції шлунку, кишківника, травних залоз та жовчовивідних шляхів. Комплексний підхід дозволяє досягти відновлення після гострих процесів та полегшити самопочуття при хронічних хворобах ШКТ, попередити розвиток ускладнень. Крім традиційних методів, застосовуються методи фізіотерапії, грязе- та озокеритотерапія, тайський масаж, водолікування та ін. Комплексний підхід дозволяє досягти оздоровлення вже за 10 днів.

Пульмонологія

В «Медичному центрі – Східниця» вам вдасться покращити здоров’я при хронічних захворюваннях органів дихання, обструкційних та астматичних процесах. Комплексне застосування традиційних та нетрадиційних методів лікування дозволяє покращити загальне самопочуття, відновити функції дихальної системи, подовжити період ремісії та попередити ускладнення.

Реабілітація після COVID-19

Перенесена коронавірусна інфекція навіть у легкій стадії небезпечна можливими ускладненнями. Проходження реабілітації в нашому центрі допомагає зменшити ризик розвитку ускладнень з боку внутрішніх органів, відновити функції дихальних шляхів та зміцнити імунітет. Ми маємо унікальне обладнання для проведення сучасних процедур – глибокої магнітної стимуляції, високочастотної хай-топ терапії, апаратної біоакустичної корекції. Також пацієнти можуть отримати консультацію психотерапевта з метою відновлення психоемоційного стану та усунення психосоматичних проблем.

наші професіонали

Лікарі по напрямку

Копчак Любов Яківна
головний лікар
Буцяк Ірина Юріївна
лікар терапевт
Котоус Наталія Богданівна
лікар терапевт
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше
Косметологія та естетична медицина

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше