Оберіть ідеальну програму для себе

Оздоровлення
діагностика та відновлення фукціональних розладів ШКТ ( закрепи, проноси, вздуття)

Захворювання шлунково-кишкового тракту, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, входять до числа найбільш поширених, займаючи 3-4 місце серед всіх тих проблем зі здоров'ям. Це хвороби, які вражають різні органи ШКТ, в тому числі шлунок, кишечник, печінку і т. д. Вони мають масовий характер і притаманні всім віковим групам без виключення.

Оздоровлення
відновлення та очищення печінки та жовчного міхура

Печінка – детокс-орган, тому важливо, щоб він був здоровим. Основними функціями залози є контроль роботи травлення, підтримання обміну речовин та знешкодження токсинів. Печінка в організмі відповідає за фільтрацію крові, виводить шкідливі токсини та шлаки. Який лікар лікує печінку? Відповідь на це питання залежить від патології, що вразила орган, та ступеня її прояви у хворого. Головний симптом, який вказує на запалення печінки, – жовтяниця або зміна слизових оболонок, кольору шкіри. Цей процес спостерігається через підвищення білірубіну в крові.

Оздоровлення
пред- та менопауза діагностика , корекція

Кожна жінка незалежно від місця її проживання, виду діяльності та способу життя стикається з такою «проблемою», як менопауза. Цей період в її житті слід розглядати як фізіологічний стан організму, який виникає внаслідок недостатності яєчників, що свідчить про закінчення репродуктивного віку. Інволютивні процеси, які домінують у статевих залозах після досягнення жінкою клімактеричного віку, призводять до зміни зовнішності, самопочуття та стану здоров’я. Згасання функції яєчників негативно позначається на різних сферах – ​починаючи від зміни якості життя (порушення сну, депресія, почуття тривоги та інші психоемоційні розлади) та закінчуючи істотним зниженням працездатності та погіршенням стану здоров’я. Клімактеричні симптоми відзначають від 50 до 85% усіх жінок.

Оздоровлення
Кіберхондрія – неоправдане вишукування страшних хворіб

Коли ми нездужаємо, перше джерело, куди ми частіше звертаємося за допомогою, — не лікар, а всезнаюча всесвітня павутина. Це просто і доступно. Досить вбити запит в пошуковик і зануритися в самоаналіз фізичного стану. Однак розраховувати на те, що бездушна пошукова система поставить вірний діагноз і стане для вас порятунком, не слід. Це небезпечно не тільки з точки зору фізичного самопочуття, а й психологічного. Адже люди ризикують стати кіберхондриками.

Оздоровлення
Псоріаз (нейродерматит)

Псоріаз – це хронічне аутоімунне захворювання, результат прискореного процесу утворення шкіри. Хвороба спричиняє утворення червоних плям із лусочками на шкірі. Зазвичай псоріаз вперше з’являється у місцях, що часто піддаються тертю і тиску, наприклад, на розгинальній поверхні ліктьових та колінних суглобів та на сідницях. Однак виникнути він може будь-де, зокрема на шкірі голови під волоссям, на долонях, стопах, зовнішніх статевих органах, нігтях. За тяжкого перебігу недуга може вражати внутрішні органи та суглоби.

Оздоровлення
Програма захворювань ЛОР-органів хронічний тонзиліт

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку.

Оздоровлення
Захворювань ЛОР-органів (Хронічний гайморит)

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку.

Оздоровлення
Захворювань ЛОР-органів хронічний фарингіт

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку.

Оздоровлення
Захворювань ЛОР-органів ( хронічний ларингіт)

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку.

Оздоровлення
Чоловіча сила. Відновлення та посилення ерекції

Про свої інтимні невдачі чоловіки воліють не говорити. Вони закриваються зі своєю проблемою, уникаючи відвертих розмов. Кожна нова невдала спроба близькості збільшує невпевненість в собі, породжує страх перед “наступним разом”. А коли він настає...знову приходить невдача. Еректильна дисфункція (імпотенція) має різні причини виникнення, це: судинна патологія, неврологічні, психологічні чи гормональні розлади. Це захворювання може виникати внаслідок прийому деяких ліків. Не варто самому собі виносити вироки. Насправді, більш, ніж в 90% цю проблему можна вирішити. Варто лише звернутись до лікаря.

Оздоровлення
Відновлення вегетативної нервової системи при посттравматичному стресовому розладі

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) - хронічне порушення психічного стану. Воно розвивається після травматичної події, одинарної чи повторюваної. Найчастіше на ПТСР страждають ветерани війни, учасники бойових дій, полонені та жертви катувань, свідки чи жертви природних катаклізмів, аварій, ДТП, домашнього насильства, буллінгу, особи, які пережили страх смерті. Лише кілька десятиліть тому ця дисфункція була признана людством, і, як виявилось, допомоги потребують мільйони людей. Життя для жертви ПТСР є нестерпним: в її голові знову і знову прокручуються травматичні події, приходять вони і в снах, часто стаються напади панічної атаки, турбують хронічні болі. Така людина не може розслабитись, вона постійно перебуває в “бойовій готовності”, стані тривожності. Якщо не звернутись по допомогу, життя опиняється під загрозою, адже часто такі люди впадають в депресію, вдаються до алкоголю, наркотиків, скоюють самогубство.

Оздоровлення
Підвищення лібідо у жінок

Неодмінна складова жіночої сутності - сексуальна енергія. Вона пробуджує інтимні бажання та перетворює жінку на чуттєву, ніжну та пристрасну. Та чому настає день, коли ця енергія гасне? Що робити, коли сексуальні втіхи перетворюються на рутинний обов’язок? В таких випадках йдеться про зниження жіночого лібідо. “Щоб підвищити лібідо, треба спочатку розібратися в причинах його пониження” - відомий вислів Аніти Садаті, доктора медицини, фахівця у галузі акушерства та гінекології. Вона закликає жінок звертатися до лікаря з цією проблемою, адже, такий стан - це не тимчасове небажання, а симптом, який вказує про відхилення в організмі. Причини, які сприяють зниженню інтересу до сексу можуть бути різними, це - втома, стрес, конфлікт у стосунках, побічна дія ліків чи гормональний збій. І лише спеціаліст може визначити їх та знайти вірний спосіб вирішення проблеми.

Оздоровлення
Подагра

Подагра – це системна патологія, яка характеризується підвищеним рівнем сечової кислоти в крові та відкладенням кристалів сечової кислоти в м'яких тканинах, і запальними процесами, котрі відбуваються після цього. У багатьох країнах подагра займає 2 місце після остеопорозу за частотою серед ревматологічних захворювань. Найбільш захворювання поширене серед осіб старшого віку, у чоловіків зустрічається частіше, ніж у жінок.

Оздоровлення
Дитяче оздоровлення

Здорова дитина - спокійні та щасливі батьки. На жаль, не завжди буває так, що дитина має міцне здоров'я. Вроджені захворювання, придбані травми, знижений імунітет - все це не кращим чином відбивається на дитині, викликає тривогу та занепокоєння з боку її рідних.

Оздоровлення
Стоп Агресія

Агресія – це поведінка, яка спричинює шкоду іншим людям або самій людині. Що впливає на агресивну поведінку? Індивідуально-психологічні особливості: темперамент, характер, самооцінка, стан центральної нервової системи Соціально-психологічні фактори: стиль виховання в сім’ї, вплив оточуючих і тд.Напади агресії - це не лише випади поганого настрою чи брак виховання. Вона стає кульмінацією неконтрольованого гніву і проявитися може в будь-кого, а для її виникнення є причини. Найчастіше агресивними є підлітки та літні люди, на емоційну стабільність яких впливають вікові особливості. Якщо в пересічної людини напади агресії повторюються часто та безпідставно, це вказує на захворювання, зауваживши які, варто звернутись до лікарів.

Оздоровлення
Реабілітація пацієнтів з нейроциркуляторною дистонією

ЇЇ називають “хворобою душі”. А ще - нейроциркуляторна дистонія, ВСД, панічний розлад, “невроз серця”. Вона не є самостійною хворобою, а, скоріш за все, свідчить про наявність проблем, задавнених стресів або нездужання. Люди, які страждають на нейроциркуляторний синдром відчувають загальну слабкість, занепад сил, підвищену дратівливість та, навіть, агресію. У них погіршується пам’ять, з’являється безсоння. Окрім того, з’являється ряд функціональних циркуляторних розладів. Хоча ВСД і не є загрозою для життя пацієнта, вона потребує обов’зкової участі кваліфікованих медиків. Спеціалісти медичного центру Kyivska Russ Resort Medical&Spa знають вірний спосіб зцілення таких пацієнтів, на основі багаторічного досвіду ними створена програма реабілітації при нейроциркуляторній дистонії.

Оздоровлення
Оздоровлення,відновлення енергії для програмістів та інших спеціалістів ІТ сфери

Робота в ІТ-сфері вимагає від своїх працівників щоденної посиленої розумової праці, до рівня відповідальності часто плюсуються стислі терміни виконання завдань. Таке нервове перенапруження нерідко призводить до проблем зі сном та стресових станів. Крім розладів нервової системи додаються й інші проблеми, вже фізичного стану. Головною їх причиною є сидяча робота. Причому, бувають моменти, що просиджувати потрібно буквально цілодобово. Це стає поштовхом до багатьох збоїв у роботі організму. Найпоширенішими серед них стають виникнення сколіозу та утворення міжхребцевих гриж.

Оздоровлення
Молодість надовго. Естетична медицина і СПА

Виглядати красиво та молодо, мати високу самооцінку і при цьому добре почуватися - нові здорові цінності суспільства, до яких прагне все більша кількість сучасників. Досягти таких цілей сьогодні легко, варто лише звернутись до дипломованих фахівців з галузі естетичної медицини нашого медичного центру. Безпечно, швидко та максимально якісно - ось орієнтири, якими керуються спеціалісти, опікуючись кожним нашим гостем. До того ж, щоб досягти найкращих результатів, медичний центр використовує лише найсучасніші косметологічні апарати.

Оздоровлення
Програма відновлення енергії “Відродження”

В рамках програми учасники, насамперед, проходять комплексне обстеження організму та консультуються з вузькопрофільними спеціалістами щодо стану свого здоров’я. Процес відновлення передбачає різноманітні методи, спрямовані на підвищення імунітету, регенерації тканин організму, активізації обмінних процесів та покращення кровообігу. Особливу увагу фахівці центру приділяють психоемоційному стану кожного учасника програми, тож чимало процедур мають розслаблюючу дію. Після них покращується сон, знімається синдром хронічної втоми та відновлюється працездатність людини. Вони допомагають впоратися з наслідками стресу, важкими фізичними та психічними перевантаженнями.

Оздоровлення
Планування щасливого материнства

Найбільше щастя для батьків - народити здорову дитину. Звісно, багато факторів впливають на формування здоров’я немовляти, та найбільший вплив має стан здоров’я обидвох батьків. Перш, ніж зачати дитину, вони повинні ретельно підготуватися. Програма медичного центру “Київська Русь” по плануванню вагітності - перша сходинка до вашого щасливого материнства. Це, насамперед, - ретельна діагностика організму жінки, що включає лабораторні дослідження та обстеження. Вони дозволяють виявити і пролікувати приховані та хронічні інфекції. Токсоплазмоз, цитомегаловірус, герпес І і ІІ типів, краснуха, сифіліс, ВІЛ, гепатити В і С - недуги, які є особливо небезпечними для плода, тому їх слід позбуватися ще до настання вагітності.

Оздоровлення
Цукровий діабет під контролем

Цукровий діабет - хронічне прогресуюче захворювання ендокринної системи. Він є однією з головних причин передчасної захворюваності і смертності, оскільки часто призводить до важких ускладнень: втрати зору, ниркової недостатності, ампутації кінцівок, провокує серцево-судинні захворювання. Попри всі досягнення людства, він і надалі залишається невиліковним, хворим та медикам залишається лише всіляко контролювати та стримувати розвиток захворювання.Після проходження програми учасники позбуваються шкідливих звичок та набувають нових, корисних, що допомагають їм активно боротися з недугою.

Оздоровлення
Життя без нікотину. Програма підтримки при подоланні тютюнової залежності.

Припинення паління - тривалий і складний процес, результат якого залежить, в більшості, від самого курця. Усвідомлюючи це, фахівці нашого медичного центру створили програму, яка покликана всіляко допомогти та підтримати пацієнта в його боротьбі з цигарками.

Оздоровлення
Планування щасливого батьківства

Найбільше щастя для батьків - народити здорову дитину. Звісно, багато факторів впливають на формування здоров’я немовляти, та найбільший вплив має стан здоров’я обидвох батьків. Перш, ніж зачати дитину, вони повинні ретельно підготуватися. Стан здоров’я батька відіграє важливу роль у перебігу вагітності та має чималий вплив на стан здоров’я малюка.

Оздоровлення
«Турбота про батьків» жінка

Ми враховуємо особливості кожного людського організму та цінуємо особистий підхід до кожного учасника. Тому, існує два варіанти даного курсу: “Програма для жінок” та “Програма для чоловіків”. Кожен з наших гостей, насамперед, проходить ретельне обстеження організму та консультується з лікарями різних напрямків медицини щодо свого стану здоров’я. Програма насичена різними оздоровчими процедурами та загальнозміцнюючими заняттями на свіжому повітрі.

Оздоровлення
«Турбота про батьків» чоловік

Відправте Ваших батьків на чудовий відпочинок в саме серце Прикарпаття - смт.Східницю! Постійна пропозиція від Kyivska Russ Resort Medical&Spa!

Оздоровлення
Відмінний зір надовго

Програма містить загальні обстеження стану організму, консультації лікаря-офтальмолога, дієтолога, педіатра (для дітей). Для лікування захворювань та оздоровлення організму загалом широко застосовується квантова терапія - ультрасучасна, високоефективна та безболісна методика. Окрім того, передбачено чимало фізіотерапевтичних та гомеопатичних процедур, оздоровчі масажі та лікування фізкультурою. Подбайте про свій зір сьогодні, почувайтесь повноцінними та здоровими якнайдовше.

Оздоровлення
Здорове довголіття. Детокс-програма по методиці французького вченого та професора

Після проходження програми по методиці Анрі Шено учасники досягають чудових результатів, а це: покращення загального стану здоров’я та зовнішнього вигляду, втрата зайвої ваги; у них поліпшується настрій та психоемоційний стан. Окрім всього, кожен з них набуває корисних харчових звичок, дотримуючись яких і надалі веде здоровий спосіб життя.

Оздоровлення
Для дітей з метаболічним синдромом

Метаболічний синдром (МС) є актуальною проблемою і серйозним ризиком для здоров’я не тільки дорослих, але й дітей та підлітків. Поширення МС становить від 6 до 39 % залежно від застосовуваних критеріїв визначення. Нині немає єдиної дефініції з приводу визначення МС для дітей та підлітків. Більшість лікарів вважають необхідними для встановлення діагнозу такі ознаки: центральне ожиріння, порушення толерантності до глюкози (або цукровий діабет), артеріальна гіпертензія і дисліпідемія; кожен з цих чинників є серйозним ризиком серцево-судинних захворювань. Надлишкова маса тіла й ожиріння часто спостерігають у дітей і підлітків у найбільш розвинених країнах та в країнах, що розвиваються, поширення становить 20–35 %. .

Оздоровлення
Для зменшення емоційної напруги у дітей, покращення роботи нервової системи та зміцнення імунітету

Стрес – це реакція організму на подразнення, де подразником є ситуація. Більшість дітей сьогодні перебуває під впливом стресу, оскільки посилюється психічна діяльність дитини у зв’язку з необхідністю засвоєння і переробки великого обсягу інформації (інформаційний стрес). Виникає перенапруження фізіологічних систем організму під впливом емоційних чинників (емоційний стрес).

Оздоровлення
Для дітей при порушенні роботи шлунково-кишкового тракту (13-18 років)

Уся злагоджена робота нашого організму побудована на основному процесі – процесі перетравлення їжі.

Оздоровлення
Для дітей при порушенні роботи шлунково-кишкового тракту (2-6 років)

Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту діагностуються не тільки у дорослих, але і у дітей.

Оздоровлення
Для дітей при порушенні роботи шлунково-кишкового тракту (7-12 років)

Вплинути на нормальну роботу ШКТ можуть стреси і надмірні фізичні або інтелектуальне навантаження, систематичне незбалансоване харчування, несприятливе екологічне середовище, попадання в їжу або воду токсинів і алергенів. Тому важливо стежити за здоров'ям дитини і при появі тривожних симптомів звернутися до хорошого дитячого гастроентеролога.

Оздоровлення
Превентивна медицина «Зупинка часу» для чоловіків

Превентивна або профілактична медицина - це комплекс заходів, направлених на запобігання захворюванням та позбавлення факторів ризику. Поряд з тим, як лікарі практики та науковці намагаються боротися з симптомами тієї чи іншої хвороби, багато хто з них ставить питання профілактики та недопущення розвитку недугів.

Оздоровлення
Здорові серце та судини

Здорові серце і судини - винагорода для тих, хто дбає про себе. Вчасна діагностика, оздоровчі процедури, дотримання здорового способу життя та виключення факторів ризику гарантують довголіття вашому організму. Дбати про здоров’я свого серця потрібно якнайскоріше. Серцево-судинні захворювання - одні з найнебезпечніших, вони є найбільш непередбачувані. Щорічно кількість жертв патологій серця та судин невпинно збільшується, все частіше від інсультів, інфарктів та серцевих захворювань помирає молодь.

Оздоровлення
Здорова жінка. Програма діагностики та лікування хронічних запальних захворювань придатків матки.

Хронічні запальні захворювання придатків матки навіть до сьогодні, попри бурхливий розвиток медицини і необмежені можливості пацієнтів, займають першість серед “жіночих” діагнозів. Чомусь стало закономірністю, що жінка, при появі перших симптомів захворювання, не звертається до медиків одразу. Вона розпочинає самолікування заглядаючи в Google, прислуховується до порад подруг чи народних цілителів. Насправді ж, вона втрачає час - запальні процеси перетворюються в хронічні, які лікуються потім набагато важче і довше. Хронічні запальні захворювання часто призводять до важких ускладнень, серед яких - безпліддя та невиношування вагітності.

Оздоровлення
Відновлення та покращення якості статевого життя

«Одна з базових потреб людини – потреба в прив’язаності, створення партнерських стосунків та отриманні насолоди з іншою людиною та задоволенням статевого потягу!»

Оздоровлення
Репродуктивне здоров’я

Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі - як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але репродуктивне здоров’я складається з декількох компонентів: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство. Коли всі аналізи здані, і результати досліджень задовільні, необхідно підготувати організм до зачаття і вагітності.

Оздоровлення
Превентивна медицина «Зупинка часу» для жінок

Превентивна або профілактична медицина - це комплекс заходів, направлених на запобігання захворюванням та позбавлення факторів ризику. Поряд з тим, як лікарі практики та науковці намагаються боротися з симптомами тієї чи іншої хвороби, багато хто з них ставить питання профілактики та недопущення розвитку недугів.

Оздоровлення
Імунологічна

Для більшості імуноопосередкованих запальних станів не існує або існує, але не достатньо, методів лікування. Ми працюємо над тим, щоб допомогти тим пацієнтам, які живуть з такими виснажливими захворюваннями. Наші фахівці допоможуть оцінити стан Вашої імунної системи та визначити вразливі місця, які потребують корекції. Під час детальної консультації з лікарем, пацієнту будуть надані рекомендації, щодо покращення імунного здоров’я включаючи підтримку вітамінами та корисними речовинами.

Оздоровлення
Здоровий сон

Втрата сну є поширеною проблемою в сучасному суспільстві, яка стосується багатьох людей в певний момент їхнього життя. Це не дивно, оскільки божевільний ритм життя і поганий стан навколишнього середовища – його перші союзники. Порушення сну призводить до значного зниження якості життя людини. Сон необхідний людині для відновлення фізичних і душевних сил, підтримки імунітету. Варто пам’ятати, що розлади сну можуть бути викликані не лише фізіологічними станами, але й психічними проблемами. Фахівець з ментальних розладів може допомогти розібратися в причинах порушень сну. Або ж допомогти прийняти цю ситуацію і себе в ній.

Оздоровлення
Експрес діагностика глибини стресу

Стрес – це неспецифічний (аномальний) стан або реакція організму на вплив різних негативних факторів.

Оздоровлення
Дерматологічна

Дерматологія є одним із найбільш важливих напрямків медицини, оскільки шкірні захворювання, на жаль, зустрічаються дуже часто. Ці захворювання можуть бути досить різними (запальні, грибкові, інфекційні, дифузні, алергічні і т. д.). Варто мати на увазі, що прояви на шкірі (висипи, почервоніння, лущення) часто є лише зовнішнім відображенням патології внутрішніх органів, центральної нервової системи, ендокринної системи, тяжких системних захворювань. Існує дуже велика кількість дерматологічних захворювань, і встановити точний діагноз може лише досвідчений спеціаліст.

Оздоровлення
Обмін речовин

Ми підберемо оптимальну програму для відновлення обміну речовин у вашому організмі, допоможемо відновити чудове самопочуття та позбавитись зайвих кілограмів безпечно та з користю для здоров’я. Всі процедури підбираємо індивідуально після попереднього обстеження.

Оздоровлення
Захворювання шлунково-кишкового тракту

Нажаль, останнім часом захворювання шлунково-кишкового тракту стали досить поширеними. Вони діагностуються як у дорослих, так і у дітей. Якщо ви або ваші рідні страждаєте від проблем ШКТ, зверніться в «Медичний центр – Східниця».

Оздоровлення
Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Сечовидільна система людського організму відповідає за очищення організму та виведення води і продуктів обміну. Вона включає в себе сечовий міхур, нирки і сечовід. Коли різного роду мікроби та інфекція потрапляють в цю систему, вони можуть викликати інфекційні захворювання.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше
img 2

Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

Детальніше
img 2

Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

Детальніше
img 2

Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Детальніше