decor
Напрямки лікування

Реабілітація

Головна Лікування Реабілітація

Про програму

Мета програми
  • Максимально можливе відновлення функцій внутрішніх органів і систем після перенесеного захворювання.
  • Попередження розвитку можливих ускладнень з боку інших органів та систем.
  • Відновлення загального самопочуття пацієнта.
  • Розробка рекомендацій стосовно способу життя, дієти, фізичних навантажень після повернення додому.
Захворювання

Покази:
• Сколіоз
• Між хребцева грижа
• Остеохондроз
• Кокс артроз
• Реабілітація після травм та операцій
• Реабілітація колінного суглобу

Програма реабілітації

Про програму

«Медичному центрі – Східниця»
В «Медичному центрі – Східниця» застосовуються різноманітні способи відновлення здоров’я – традиційні та нетрадиційні в комбінації з апаратними, фізіотерапією, бальнеотерапією, озонотерапією та інші методи лікування. Використовується гомеопатична, антигомотоксична, нутриціологічна, рефлексотерапія. Перед початком процедур та в ході реабілітації пацієнту обов’язково призначаються діагностичні процедури. Він проходить консультації різноманітних спеціалістів (уролога, невролога, дієтолога, гінеколога, ендокринолога та ін.). Це дозволяє вчасно вносити зміни в програму відновлення, досягати максимально вираженого та довготривалого результату. Всі методики застосовуються під контролем терапевта. Також з пацієнтом працює реабілітолог – підбирає комплекс препаратів та фізичних вправ, дає рекомендації щодо подальшого відновлення після повернення додому.
1
«Реабілітація»

Замовити програму

В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете суттєво відновити своє здоров’я та самопочуття. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих лікарів з великим досвідом та комфортні умови надання послуг. Використовуємо сучасне обладнання, що забезпечує високу точність результатів досліджень. Відвідувачі з інших міст на період реабілітації можуть з комфортом розміститися в готелі, на базі якого працює наш медичний центр.

Залишайте заявку на нашому сайті або дзвоніть за вказаним телефоном, щоб пройти комплексну реабілітацію!

наша команда

Лікарі по напрямку

Яворський Петро Ярославович
лікар реабілітолог
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше