decor
Напрямки лікування

Реабілітація

Головна Лікування Реабілітація

Про програму

Мета програми
 • Максимально можливе відновлення функцій внутрішніх органів і систем після перенесеного захворювання.
 • Попередження розвитку можливих ускладнень з боку інших органів та систем.
 • Відновлення загального самопочуття пацієнта.
 • Розробка рекомендацій стосовно способу життя, дієти, фізичних навантажень після повернення додому.
Що ми лікуємо?
 • Болі в голові та тілі
 • Артроз
 • Сколіоз
 • Міжхребцева грижа та протрузія
 • Остеохондроз
Захворювання

Коли потрібна консультація фахівця?

Коли ви стикаєтеся з проблемами зі здоров’ям, першим виникає бажання позбутися від них. Природна реакція кожної нормальної людини. Щоб лікування не зашкодило, а принесло очікуваний ефект, для початку варто проконсультуватися у одного з фахівців нашого медичного центру. Щоб ви краще розуміли, до кого звертатися, ми розповімо про наших лікарів.

Програма реабілітації

Про програму

«Медичному центрі – Східниця»
В «Медичному центрі – Східниця» застосовуються різноманітні способи відновлення здоров’я – традиційні та нетрадиційні в комбінації з апаратними, фізіотерапією, бальнеотерапією, озонотерапією та інші методи лікування. Використовується гомеопатична, антигомотоксична, нутриціологічна, рефлексотерапія. Перед початком процедур та в ході реабілітації пацієнту обов’язково призначаються діагностичні процедури. Він проходить консультації різноманітних спеціалістів (уролога, невролога, дієтолога, гінеколога, ендокринолога та ін.). Це дозволяє вчасно вносити зміни в програму відновлення, досягати максимально вираженого та довготривалого результату. Всі методики застосовуються під контролем терапевта. Також з пацієнтом працює реабілітолог – підбирає комплекс препаратів та фізичних вправ, дає рекомендації щодо подальшого відновлення після повернення додому.
1
«Реабілітація»

Замовити програму

В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете суттєво відновити своє здоров’я та самопочуття. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих лікарів з великим досвідом та комфортні умови надання послуг. Використовуємо сучасне обладнання, що забезпечує високу точність результатів досліджень. Відвідувачі з інших міст на період реабілітації можуть з комфортом розміститися в готелі, на базі якого працює наш медичний центр.

Залишайте заявку на нашому сайті або дзвоніть за вказаним телефоном, щоб пройти комплексну реабілітацію!

 

Фізіотерапевт

Це фахівець, який лікує і відновлює пацієнтів за допомогою обладнання, що виробляє природні фізичні фактори: електромагнітне поле, струм, звукові коливання, тепло, – вони позитивно впливають на людський організм. Вдавшись до фізіотерапії, можна знизити лікарське навантаження на організм.

Фізіотерапевт нашого медичного центру проконсультує і допоможе Вам у випадку, коли у вас є:

 • больовий синдром;
 • травмовані кістки, м’язи;
 • хронічні запалення;
 • патології нервової, опорно-рухової систем;
 • захворювань, патології судинної системи і т.д.

Фізіотерапія також добре підходить для післяопераційної реабілітації.

Реабілітолог

Проблеми з опорно-руховим апаратом зазвичай доставляють найбільший дискомфорт. Особливо коли мова йде про травми, удари, болі в колінах, суглобах, м’язах. Нерідко людині стає важко ходити і в цілому рухатися. З проблемами цього роду Вам допоможе наш реабілітолог. Вам варто звернутися до нього при:

 • вивихах, розтягненнях, ударах;
 • травмуванні тієї чи іншої частини тіла;

 

Невропатолог

Це фахівець нашого центру, який працює з патологіями та порушеннями функцій центральної і периферичної нервової систем, а також порушення в роботі мозку, хребта. До нього можна записатися на консультацію для відновлення після перенесеної хвороби або при появі тривожних симптомів можливої недуги.

Невропатолог нашого медичного центру чекає Вас на консультування, якщо у вас помічені наступні симптоми:

 • головні болі, запаморочення;
 • розлади сну, безпричинна тривожність;
 • болю в частинах тіла (шия, спина, грудна клітка, ноги);
 • порушення в організмі на тлі стресу
 • суб’єктивна слабкість, втома, тремтіння рук;
 • проблеми з пам’яттю, концентрацією уваги, промовою і т.п.

Пам’ятайте, що своєчасно діагностовану недугу легше вилікувати. Дуже важливо саме вчасно звернутися до компетентних фахівців у Медичний центр – Східниця.

наша команда

Лікарі по напрямку

Яворський Петро Ярославович
лікар реабілітолог
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше
Косметологія та естетична медицина

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.

Детальніше