Професійні захворювання ІТ спеціалістів
- Остеохондроз — поширений діагноз, винесений Міжнародною класифікацію хвороб (МКХ) в окрему патологію хребта. Діагноз настільки об’ємний, що його можна поставити кожному другому для пояснення болю в хребті. Через це його намагаються якомога конкретизувати.
- Протрузії — зниження висоти міжхребцевих дисків та їхнє випинання за межі хребця.
- Грижі міжхребцевих дисків — кінцева стадія протрузії зі значними змінами структури диску та випадінням структур диску чи пульпозного ядра за межі диску та хребця.
- Спондиліт та спондилоартрит — запалення міжхребцевого диску або диску та м/х суглобів.
- Спондилоартроз, артроз — хронічні, довготривалі, переважно незворотні зміни в м/х диску та м/х суглобах з тенденцією до зрощення м/х суглобів між собою.
- Невропатії, або по-народному «защемлення нерва» — біль різної інтенсивності, що розповсюджується від хребта та поширюється на периферію, супроводжується онімінням, «повзанням мурашок». При цьому відбувається компресія (стискання) нервового волокна. Також може застосовуватися термін «корінцевий синдром», проте в такому разі мова йдеться радше про подразнення (торкання) нерва, ніж його компресію, «защемлення», або «радикуліт» — коли мають на увазі запалення нервового корінця.
- Карпальний (зап’ястковий) тунельний синдром — запалення та біль у променево-зап’ястному суглобі.
- Епікондиліт — запалення та біль у ліктьовому суглобі, а саме — в місцях кріплення м’язів передпліччя.
- головний біль та мігрень;
- невроз, збудження та панічні атаки;
- депресія;
- нервовий тик;
- синдром хронічної втоми;
- синдром вигорання на робочому місці тощо.
Єдиний медичний центр в Україні
що професійно займається лікуванням та оздоровленням працівників сфери ІТ

Будь-яка професія характеризується певними професійними або обумовленими виробничими факторами захворюваннями. Професії, які пов’язані з застосуванням технічних засобів в ІТ– технологіях, не виключення. «Комп’ютерні» захворювання, як і галузь, яка викликала їхню появу, ще досить молоді й мало вивчені. Так, при використанні комп’ютерів найбільшого ризику зазнають органи зору, скелетно-м’язова система, репродуктивна функція, центральна нервова система. Крім того, на користувачів комп’ютерів впливає цілий комплекс факторів малої інтенсивності, негативна дія яких проявляється поступово й потай. Тому захворювання проявляються лише після багатьох місяців або навіть років роботи, коли боротися з ними вже вкрай важко.
Kyivska Rus Medical center 2020
Google Play

App Store
