decor
Напрямки лікування

Урологія

Урологічно-андрологічний напрямок

Захворювання нирок та сечовивідної системи:
  • Хронічний пієлонефрит;
  • Сечокам’яна хвороба;
  • Хронічний цистит;
  • Сольовий діатез.
Хронічні захворювання чоловічої статевої системи:
  • Хронічний простатит;
  • Доброякісна гіперплазія простати 1 стадія;
  • Синдром хронічного тазового болю;
  • Еректильна дисфункція.
Захворювання

Покази:
Урологічні захворювання
Хронічні захворювання нирок та сечовивідної системи:
• Хронічний цистит
• Сечокам’яна хвороба
• Хронічний пієлонефрит
• Солевий діатез
Хронічні захворювання чоловічої статевої системи:
• Хронічний простатит
• Еректильна дисфункція

Допоможемо відновити здоров’я

Комплексний підхід

Детальна діагностика та лікування
Лікування урологічних проблем у нашому медичному центрі починається з детальної діагностики – призначаються лабораторні, функціональні, апаратні методики. Це дозволяє отримати повну інформацію про стан здоров’я клієнта та підібрати найбільш ефективні процедури для відновлення. Лікування урологічних захворювань включає традиційні та нетрадиційні методи, фізіотерапевтичні процедури. Високу результативність показують функціональна магнітна стимуляція, фокусована ударно-хвильова терапія, озокеритотерапія, грязеві обгортання, лікування п’явками, ультрафонофорез, ЛОД-терапія, застосування фітопрепаратів. На кожному етапі пацієнт може здати аналізи, що дозволяє відстежувати динаміку, своєчасно коригувати програму та досягати максимального ефекту.
1
Приймаємо пацієнтів різного віку

Андрологія

Допомагаємо чоловікам відновити роботу сечостатевої системи, позбавитися захворювань простати, попередити розвиток можливих ускладнень та покращити сексуальну функцію. Для оздоровлення використовуємо ЛОД, LIPUS, фокусовану та радіальну ударно-хвильову терапію. Всі процедури виконує лікар уролог-андролог та при необхідності коригує схему лікування, дає рекомендації щодо нутриціологічних методів, фітолікування.

Нефрологія

У нашому медичному центрі можна пройти лікування при хронічних захворюваннях нирок, покращити їх функціональність, попередити рецидиви та ускладнення. Використання унікальних мінеральних вод Східницького родовища «Східницька», Нафтуся дозволяє досягти суттєвого покращення здоров’я. Для кожного пацієнта підбирається вода, яка комплексно впливає на організм, нормалізує психологічний стан, забезпечує очищення, покращення роботи внутрішніх органів. Повна діагностика та комплексний підхід до лікування дозволяє досягти суттєвого покращення стану пацієнта та подовжити період ремісії.

 

Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте, і ми допоможемо вам покращити здоров’я та загальне самопочуття!

наші професіонали

Лікарі по напрямку

Пікуш Володимир Васильович
лікар уролог
Комплексний підхід

Інші напрямки

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.

Детальніше

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.

Детальніше
Косметологія та естетична медицина

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.

Детальніше

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.

Детальніше

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.

Детальніше