Шість принципів сучасної медицини Майєра

7.7.2022 0

Класичний Майєр

На початку 20-го століття австрійський лікар і вчений Франц Ксавер Майєр розробив теорію, яка докорінно вплине на курс профілактичної медицини. Він засновував свій підхід на тому факті, що більшість поширених хвороб, пов’язаних зі способом життя, виникають у травній системі. Доктор Майєр суттєво сформував методи лікування та уявлення 20 століття. Спираючись на його широкі знання, які зосереджуються на зв’язку між моделями розладів і кишечником як «центральним органом» тіла, ми прагнемо покращити ваше самопочуття.

Доктор Майєр вважається основоположником природної профілактичної медицини. Він ввів у західну медицину дієтологію та лікувальне голодування та розробив цілісну медичну концепцію підтримки здоров’я: метод діагностики та терапії Майєр. Це комплексна програма для відновлення здоров’я травлення, під час якої жири, білки, вуглеводи та токсичні відкладення розчиняються та виводяться.

Сучасний Майєр

Сучасна медицина Майєра ефективно застосовується в медичній практиці «Медичного центру – Східниця». Комплексний підхід, розроблений тут, базується на висновках доктора Майєра і є основою нашого діагностичного та терапевтичного підходу. Основна увага зосереджена на дослідженні причини захворювання – переважно в зоні шлунково-кишкового тракту – а не насамперед на лікуванні симптомів. Команда медичних спеціалістів готова надати широкий спектр діагностичних заходів.

Здоровий і тілом, і духом…

Детоксикація, очищення та покращення роботи кишечника є центральними елементами профілактичного лікування, розробленого Майєром. Вони зупиняють вироблення токсинів у кишечнику – «центральному органі»– і приносять полегшення всій системі організму. Кров, лімфатичні рідини та клітини очищаються та детоксикуються, а в результаті можуть м’яко регенерувати. Процес детоксикації в «Медичному центрі – Східниця» доповнюється останніми науковими відкриттями та додатковими методами оздоровлення. Цілісне очищення кишечника та стабілізація регенерує шлунково-кишковий тракт, завдяки чому повноцінне харчування може перетравлюватися та засвоюватися з усіма основними компонентами, необхідними для здорового кишечника. Це покращує та регулює випорожнення, полегшує скарги, покращує самовідновлення та запобігає хворобам, а також регулює обмін речовин, артеріальний тиск та вагу. Направду кажучи: здорові, стрункі та красиві з терапією Майєра!