Уважне харчування з кухнею Майєра

7.8.2022 0

Здоровий кишечник забезпечує нас життєво важливими поживними речовинами, виводить шкідливі токсини, а результатом цього стає гарна шкіра, стрункість і позитивне ставлення до життя. Якісне травлення має важливе значення для здорового кишечника та загального самопочуття. Однак травлення починається не в шлунку, а в роті: правильне жування готує їжу для подальшого процесу травлення. Жування також дозволяє нам насолоджуватися новими смаковими відчуттями. Природний рефлекс насичення, який повідомляє нам, коли ми наїлися, виникає лише тоді, коли ми їмо повільно. Харчування в правильний час доби також є частиною здорового харчування . Сучасна кухня Майєра пропонує смачну, лужну дієту , безглютенову, безлактозну дієту. Дієту Майєра можна адаптувати відповідно до ваших індивідуальних потреб. Під час первинної консультації ви та ваш лікар вирішуєте, на якому етапі дієти розпочати терапію Майєра.

  • Сучасна кухня Майєра для здорового кишечника

Сучасна кухня Майєра поєднує натуральні інгредієнти з кулінарною майстерністю. Особлива увага приділяється кислотно-лужному складу їжі, її органічному та регіональному походженням. Сіль значною мірою замінюється спеціально підібраними травами та спеціями, а дбайливі методи приготування забезпечують збереження життєво важливих поживних речовин.
Звичайно, ми завжди враховуємо алергію та непереносимість.

  • Вчимося жувати

Кожен шматочок, який ви їсте, має насолоджуватися повною мірою в спокійній та невимушеній обстановці. Затишна обстановка, красиво накритий стіл і ретельно приготовані страви сприяють вашому гарному самопочуттю. Під час їжі зосередьте увагу на собі та своєму тілі. Жуйте повільно та свідомо, смакуйте смаки та повністю усвідомлюйте свій власний активний внесок у терапевтичний результат. Намагайтеся не пити нічого під час їжі, але переконайтеся, що ви приймаєте багато рідини між ними.

  • Алергія та харчова непереносимість

Усвідомлюючи харчову непереносимість та алергію, ми завжди дбаємо про те, щоб у ресторані Kyivska Russ Resort Medical&Spa були доступні альтернативні страви. Будь ласка, повідомте лікаря під час першої консультації про будь-яку алергію або непереносимість.