img 2
23.08.2023

Сухі вуглекислі ванни в медичному центрі – в чому користь?

Сухі вуглекислі ванни – це процедура, яка стає дедалі популярнішою. Вона має потужний загальнозміцнювальний вплив на організм, також активно практикується у медичних центрах та деяких салонах краси.

Сухі вуглекислі ванни у Східниці Ви можете зробити в медичному центрі готельного комплексу «Київська Русь». Сучасне обладнання та професійний персонал гарантують комфорт, користь та безпеку для кожного пацієнта.

 

Повернутися ↑

У чому користь сухих вуглекислих ванн?

Ця процедура заснована на цілющих властивостях вуглекислого газу на організм людини. Він активно сприяє розширенню кровоносних судин, що покращує кровообігу та знижує артеріальний тиск. Це один з методів гідротерапії, які застосовують в рамках програм профілактики та відновлення, а також як частину комплексної терапії широкого спектра патологій.

Ефект від сухих вуглекислих ванн, схожий на ефект від водних процедур, але вони є менш обтяжливими для людини, також призначаються, якщо водні процедури заборонені (наприклад, за наявності серцево-судинних захворювань).

Час процедури – близько 20 хвилин. Концентрація газу не повинна перевищувати 1%.

Вуглекислі ванни дають помітний ефект:

 •   покращує трофіку шкіри;
 •   активує обмін речовин;
 •   має протизапальний та десенсибілізаційну дію;
 •   стимулює кровообіг у всьому тілі;
 •   знижує артеріальний тиск;

Крім того, сухі ванни мають загальнозміцнювальний ефект та сприяють покращенню роботи імунної системи. Вони збільшують подачу кисну в мозок, сприяють  стимуляції розумових процесів та пам’яті. Косметологи відзначать помітний омолоджувальний ефект та ефективне очищення шкіри.

 

Повернутися ↑

Показання для курсу сухих вуглекислих ванн

Курс цих процедур призначають за великою кількістю показань:

 •   атеросклероз судин;
 •   синдром «діабетичної стопи»;
 •   варикоз;
 •   порушення роботи лімфатичної системи;
 •   гіпертонія;
 •   ішемічна хвороба серця;
 •   порушення ліпідного обміну;
 •   невропатії тощо.

Протипоказаннями для процедури є вагітність та період лактації, запальні процеси в організмі, застуда та загальне нездужання.

 

Медичний центр «Київська Русь» пропонує цю процедуру окремо або в комплексі з іншими процедурами для лікування та профілактики широкого спектра захворювань.

 

 

img 2
31.07.2023

Користь гідроколонотерапії

Гідроколонотерапія – це популярний лікувальний метод очищення та зрошення товстого кишківника. Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату з трубками, які проводять воду та подають її у товсту кишку. Сучасне обладнання дозволяє регулювати тиск, кількість та температуру води, що робить процедуру максимально щадною та приємною для людини.

Гідроколонотерапія заповнює всю місткість товстої кишки (1,3 – 1,6 м), в той час як класична клізма діє тільки на 25 – 30 см. Тому вона є набагато ефективнішою. Одна процедура еквівалентна 20 клізмам.

 

У чому користь гідроколонотерапії?

Ця процедура активно використовується для лікування та профілактики великої кількості патологій. Здоров’я кишківника для організму людини має величезне значення. Саме у цьому органі засвоюється більша частина корисних речовин та води. Зашлакованість та засмічення кишківника приводить до розвитку численних патологічних процесів.

Гідроколонотерапія допомагає щадно та дуже ефективно очистити весь кишківник, привести його у тонус, вимити всі шкідливі речовини, відкладення фекалій, важких металів, консервантів тощо.

Ця процедура ефективно очищає організм, видаляє накопичені протягом років відходи процесу травлення.

Користь гідроколонотерапії полягає у:

 1. Підвищенні захисних сил організму завдяки видаленню токсинів і бактерій з товстої кишки.
 2. Покращенні загального стану здоров’я, прискоренні й полегшенні процесів травлення.
 3. Покращенні засвоєння корисних речовин під час травлення.

 

Повернутися ↑

Показання до гідроколонотерапії

Цю процедуру призначають для лікування та профілактики наступних захворювань:

 •   хронічних запалень шлунка, товстої кишки, підшлункової залози;
 •   погіршення рухової функції, запаленні жовчного міхура;
 •   порушення мікрофлори кишківника;
 •   псоріазу, екземи, акне, неприємному запаху тіла;
 •   алергії;
 •   ослабленій роботі імунної системи;
 •   головних болів, депресії, безсонні;
 •   синдрому хронічної втоми;
 •   ожиріння тощо.

Ця процедура має і протипоказання (геморой, ерозії у кишківнику, анемія, печінкова недостатність та інші), тому призначається тільки після обстеження у лікаря.

Медичний центр Східниця в ГК Київська Русь включає гідроколонотерапію до різних програм лікування («Обмін речовин» та ін.) Гідроколонотерапія дає швидкий та чудовий результат, є активним доповненням у лікувальній детоксикації, відновлювальній дії мінеральної води «Нафтуся».

 

img 2
26.07.2023

Озокеритотерапія в медичному центрі Східниця

Озокеритотерапія – це популярний метод лікування, для якого використовуються цілющі властивості медичного озокериту. Це природний матеріал, який являє собою суміш твердих вуглеводів, що добувають у порах та ущелинах гірських порід глибоко під землею. 

Поблизу Східниці у Бориславі знаходяться великі поклади цього матеріалу, тож Медичний Центр Східниці має можливість використовувати озокерит для проведення лікувальних процедур. 

 

Озокерит: що це, яку дію має

До складу цього матеріалу входить чимала кількість лікувальних речовин: олії, смоли, азот, сірка, калій, кальцій, залізо, цинк, магній, натрій та інші активні речовини. Для лікувальних процедур застосовується зневоднений медичний озокерит. Його особливістю є велика тепломісткість та низька теплопровідність. 

Озокерит зазвичай застосовують у бальнеолікуванні. Він має активну протизапальну, знеболювальну, загоювальну дію, знімає спазми, сприяє нормалізації роботи периферичної нервової системи. 

Озокерит має потрійний вплив на організм:

 1. Хімічний. Складові озокериту потрапляють у кров та впливають на нервові рецептори, стимулюють судинний тонус, посилюючи тепловий ефект. 
 2. Термічний. Вплив тепла покращує циркуляцію крові та лімфи, запускає обмінні процеси, має активну заспокійливу дію. 
 3. Механічний. При застиганні озокерит звужується, що дає масажний ефект.  

 

Повернутися ↑

Показання до озокеритотерапії

Цей метод лікування широко застосовується для терапії:

 • радикулітів;
 • артритів та поліартритів різного походження;
 • захворювань периферичної нервової системи;
 • гінекологічних захворювань;
 • урологічних захворювань;
 • патологій органів травлення. 

Протипоказаннями для проведення процедур з озокеритом є: гострі запальні процеси, туберкульоз, алергічна реакція, вагітність, пухлини та ін.

Озокеритотерапія – це безпечний та перевірений спосіб лікування та полегшення стану пацієнтів, тому його широко використовують для лікування у Медичному центрі ГК «Київська Русь» окремо, або у складі комплексної терапії. 

Озокеритотерапія має протипоказання, тому ця процедура призначається лікарем та проводиться під наглядом спеціаліста. 

 

img 2
20.07.2023

Магія Олігоскану

OligoScan – це інноваційний апарат, який використовується для проведення високоточного аналізу тканин організму на рівень мінералів, мікроелементів, важких металів та рівня окислювального стресу в організмі. Аналіз проводиться на основі інноваційної технології – спектрофотометрії. Це неінвазійне та безболісне сканування на рівні шкірного покриву.

Тобто апарат дуже точно визначить рівень ваших показників за 10-ть хвилин сканування долоні. Це не магія, а сучасні технології, що дозволяють провести діагностику швидко, точно та зручно для людини.

 

За яким принципом проводиться аналіз OligoScan?

Це аналітичний метод, який передбачає вимірювання рівня поглинання чи показника оптичної щільності хімічного елементу. Принцип заснований на факті, що хімічна речовина відбиває, поглинає чи випромінює електромагнітне випромінювання в певному діапазоні хвиль. Якщо концентрація речовини висока, вона буде поглинати більше світла.

 

Повернутися ↑

Цей аналіз дає можливість точно визначити дефіцит базових мінералів та мікроелементів, а також концентрацію токсинів та важких металів в організмі (проблеми всмоктування в кишківник, ферментативний статус, метаболізм, когнітивні функції гормонального фону, емоційний стан, діяльність серцево-судинної та нервової систем).

Повернутися ↑

Що покаже обстеження на OligoScan?

Один аналіз дозволить отримати рівні великої кількості біомаркерів здоров’я:

 •   20 найголовніших мінералів та мікроелементів;
 •   14 важких металів;
 •   баланси основних мінералів у організмі: кальцій – магній, кальцій – фосфор, калій – натрій, мідь – цинк.
 •   Рівень окислювального стресу організму.
 • Резерви адаптації та детоксикаційної здатності організму
 • Схильність до цукрового діабету, алергії, ацидозу.

Отримані дані дозволяють виявити на ранніх стадіях змін в організмі, попередити захворювання, а також правильно призначити персоналізовану корекцію дефіцитів та ефективний план лікування.

 

Повернутися ↑

 Коли корисно проходити аналіз на Олігоскані?

Цей аналіз є дуже корисним для дорослих, так і для дітей старше 13 років. Його корисно проходити для:

 •   профілактики раз на рік;
 •   планування вагітності, під час вагітності та лактації;
 •   за умов швидкої втомлюваності, погіршення роботи імунної системи;
 •   депресії, високої тривожності, дратівливості;
 •   проблемах з пам’яттю, порушеннях концентрації;

·   регулярних розладах роботи печінки, ШКТ, захворюваннях шкіри, суглобів тощо.

img 2
26.06.2023

Лікувальні ванни в Медичному центрі «Київська Русь»

Лікувальні ванни активно використовуються в медицині для лікування та профілактики дерматологічних захворювань, а також патологій суглобів, внутрішніх органів та інших проблем.

Ванни сприяють активному засвоєнню шкірою лікувальних компонентів завдяки покращенню мікроциркуляції. Крім того, вони дуже добре впливають на нервову систему, позбавляють дратівливості, втоми, допомагають нормалізувати апетит та сон. У Медичному центрі «Київська Русь» велика кількість програм включає лікувальні ванни різного типу.

 

Види та особливості лікувальних ванн

В медицині практикуються різні види лікувальних ванн в залежності від того, якої мети треба досягнути.

 

Мінеральні ванни

Використання мінеральної води дозволяє отримати комплексний терапевтичний ефект: посилюється кровотік, зменшується навантаження на судини ніг, суглоби, хребет, нирки та дихальна система починає працювати набагато активніше. Крім того, вони забезпечують сильний заспокійливий ефект.

Мінеральні ванни дозволяють збагатити організм іонами натрію, хлору, а також залізом, кальцієм, магнієм, фтором та кремнієм.

 

Повернутися ↑

Сухі вуглекислі ванни

Це особлива лікарська процедура, яка заснована на дії СО2, що активно розширює кровоносні судини. Це дозволяє знизити тиск та покращити кровообіг.

Такі ванни «працюють» аналогічно водним ваннам, але легше переносяться пацієнтами. Приймати СО2- ванни можна щодня, ці процедури цілком безпечні.

 Вуглекислі ванни здійснюють комплексний ефект:

 •   роблять судини більш еластичними;
 •   покращують трофіку шкіри;
 •   активують обмін речовин;
 •   ослаблюють болі та свербіння;
 •   загальна протизапальна та десенсибілізаційна дія;
 •   покращують кровопостачання серця;
 •   знижують артеріальний тиск;
 •   зміцнюють імунітет тощо.

 

Також для лікування і профілактики захворювань у Медичному центрі «Київська Русь» можуть бути призначені лікувальні ванни з солями, ефірними оліями, в комплексі із водним та перлинним масажами тощо. Це ефективний та абсолютно безпечний засіб терапії та профілактики широкого спектра захворювань.