Територія сучасної новітньої медицини

9.1.2021 0

“МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР – СХІДНИЦЯ”  – ТЕРИТОРІЯ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ! БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД!

Головним принципом роботи нашого медичного центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, довіра, надійність і високий професіоналізм. В комплексі використовуються самі новітні, безпечні і якісні технології світової медицини. Ми високо цінуємо якість, час, надійність. Гарантуємо нашим пацієнтам дотримання принципів лікарняної етики і конфіденційність отриманої інформації. Лікувальний процес здійснюється професіоналами вищої кваліфікації. Його основу складають: сучасна комплексна діагностика з використанням високоінформативних технічних засобів та методик, визначення індивідуальної тактики лікування для кожного гостя, раціональний моніторинг та консультативний нагляд за реабілітацією, що базується на світовому досвіді.
Наші фахівці у різних галузях медицини – це справжня гордість медичного центру. Спеціалісти завжди працюють на позитивний результат і докладають максимум зусиль, щоб кожен пацієнт центру залишився задоволеним наданими йому медичними послугами. Наші лікарі регулярно вдосконалюють свої навички і постійно підвищують кваліфікацію, відвідуючи міжнародні семінари, курси, симпозіуми. Довірити своє здоров’я професіоналам в Східниці – означає отримати достовірний результат діагностики, уважне ставлення до проблеми і якісне лікування виявлених порушень.

 • Досвідчені спеціалісти
  Отримайте консультацію фахового лікаря та кваліфіковане медичне обслуговування.
 • Сучасний медичний сервіс
  Індивідуальній підхід та вирішення широкого спектра медичних проблем, діагностика за допомогою новітніх технологій.
 • Безпека та надійність
  Наші лікарі та медичний персонал володіють досвідом та мають підтверджену кваліфікацію. Лабораторія та медичне обладнання сертифіковані.
 • Запис і прийом без черг,в комфорті
  Здійснюйте запис за телефоном, або залиште заявку на сайті. Наші менеджери підберуть зручний час для відвідування медичного центру та проконсультують згідно з інформацією про надання медичних послуг.