Тайський масаж стоп або фут масаж

12.24.2021 0

Однією з найбільш приємних і оздоровлюючих процедур  є тайський масаж ніг. Ефективність цієї техніки, перевірена роками, допомагає справлятися з багатьма хронічними захворюваннями. Використовувати тайський масаж ніг рекомендовано при необхідності зняти набряклість, позбавитись від безсоння, головного болю. Користь цієї процедури спостерігається і при порушеннях роботи серцево-судинної системи. Основний вплив здійснюється на проекції внутрішніх систем і органів – акупунктурні точки. Традиційно сеанс починається з омивання стоп. Далі ноги готуються до масажу шляхом м’яких і плавних поглажувань. Після виконуються розтягуючі руху для розігріву зв’язок. Потім опрацьовуються подушечки пальців, пальці ніг, внутрішня частина стоп, п’яти, литкова частина. Закінчується сеанс поверхневим поглажуванням. Правильно проведений тайський рефлекторний масаж стоп практично не має серйозних протипоказань, тому є універсальним засобом зцілення від безлічі недуг для клієнтів з різними симптомами і дисфункціями.
Відомий в світовому масштабі тайський фут масаж зародився в стародавній Азії і досі не втрачає актуальності. Вважається, що стопи це енергетичне дзеркало людини і за їх станом досвідчений майстер відразу визначає, які внутрішні органи і системи є зараз проблемними. Професійний фут масаж стимулює рецептори, розташовані на стопах, знімає напругу і скутість. За рахунок такого впливу відбувається налагодження роботи нервової системи, а також всього організму.

Ефективність тайського масажу ніг, дозволяє справлятися з багатьма хворобами і негативними станами. Фахівці рекомендують дану процедуру, якщо потрібно:

· Зміцнити імунітет;

· Простимулювати роботу внутрішніх органів;

· Прибрати депресивні стани, наслідки стресів;

· Позбутися порушень сну;

· Нормалізувати кровообіг, рух лімфи;

· Привести в норму артеріальний тиск;

· Поліпшити ментальні процеси;

· Покращити впевненість в собі;

· Гармонізувати емоційний стан.