Спортивна реабілітація (Програма реабілітації та оздоровлення спортсменів)

7.14.2021 0

Спортивна реабілітація та оздорорвлення являє собою не лише лікування травм у спортсменів, а і швидке і повне відновлення їх стану, щоб вони змогли в найкоротший час повернутися до своїх попередніх результатів і мали можливість досягати ще більших результатів, так як тривале випадіння із спорту погано впливає на кар’єру і спортивні досягнення.
Відмінною рисою лікування спортсменів є те, що після повного одужання спортсмену необхідно повернутися в тренувальний процес. Тобто, організм після одужання повинен бути готовим до навантажень без втрати функціональності! Багато клініки упускають цей момент з уваги. У лікуванні спортсменів ми дотримуємося саме цього напрямку. Лікування спортивних травм дуже відповідальна процедура.
«Медичний центр-Східниця» з радістю надасть Вам комплексну професійну допомогу в лікуванні спортивних травм та реабілітації. Наші фахівці реабілітологи-кінезотерапевти , неврологи – рефлексотерапевти та вертеброневрологи створили унікальну програму оздоровлення та реабілітації спортсменів для досягнень найкращих результатів !