img 2
23.05.2022

Ефект озонотерапії

Озонотерапія застосовується для профілактики і лікування більш ніж 150 захворювань:

  • надає комплексну дію на організм, діючи на молекулярному, клітинному і системному рівні.
  • лікує не тільки конкретне захворювання, а й наслідки.
  • виступає як регулятор діяльності кожного органу.

Віруси у вільному стані озон просто руйнує, якщо інфекція знаходиться в клітині, підвищує її активність, і сама позбавляється від недуги. Застосовується озон в складі комплексного лікування і самостійно.

Озон сприяє очищенню організму і перешкоджає захворюванням.

Після процедури активується транспортування кисню, нормалізується обмін речовин, відновлюється гормональний фон. Знімається інтоксикація організму, розширюються судини, поліпшується мікроциркуляція крові, зміцнюється імунна система.

Озонотерапія дозволяє вирішити безліч задач:

  • алергію;
  • синдром хронічної втоми;
  • зниження сексуальної активності;
  • порушення обміну речовин;
  • невиношування вагітності;
  • запальні процеси різного характеру;
  • негативні наслідки стресових ситуацій.

Навіть після одужання людина ще довго може відчувати себе не дуже добре. На це впливають токсини, залишені зруйнованими мікробами, і залишки медикаментів, які в повному обсязі виводяться з організму. Клінічні дослідження показують, що після крапельної озонотерапії відновлюється робота клітин печінки, нирок, серця, легенів, завдяки чому організм очищається від токсичних речовин. Перестає турбувати швидка стомлюваність і слабкість.

img 2
20.05.2022

ДЕНСИТОМЕТРІЯ – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ В СУЧАСНІЙ ДІАГНОСТИЦІ ОСТЕОПОРОЗУ

Денситометрія – це апаратний неінвазивний метод визначення мінеральної щільності кісткової тканини (МЩК), основне завдання якого виявлення остеопорозу на ранніх стадіях і на всьому протязі хвороби.

Кісткова денситометрія – це безболісний і неінвазивний діагностичний метод, який дозволяє оцінити втрату кісткової маси, визначити щільність кальцію в тканинах кістки, мінеральну щільність кісткової тканини, оцінити ризик розвитку остеопорозу, зробити оцінку ефективності лікування, спрямованого на уповільнення демінералізації кісткової тканини.

Процедура проводиться за допомогою портативного денситометра, який вимірює швидкість проходження ультразвукової хвилі по кістковій тканині. Показник швидкості реєструється за допомогою спеціального датчика, дані з якого надходять в комп’ютер, де обробляються системою. Оброблені дані комп’ютер виводить на монітор. Більшість таких приладів призначена для оцінки тканини п’яткової кістки, так як саме ця частина скелета схильна до метаболічних процесів  найбільшою мірою. Щільність кістки в області шийки стегна і в п’яті у жінок практично співпадають. Цей спосіб обстеження найчастіше застосовується при наявності протипоказань до рентгенологічних методів. Таке дослідження дозволено до неодноразового застосування у вагітних жінок і матерів, які годуюь груддю.

img 2
19.05.2022

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ OLIGOSCAN

Правильний рівень мінералів, важких металів і окислювачів в організмі людини є важливим для здоров’я. Передова технологія OligoScan виявляє як корисні мікроелементи, так і шкідливі токсичні речовини в тканинах. OligoScan — це простий і швидкий метод тестування, який можна використовувати в будь-якій точці світу. Технологія є скринінговим інструментом для перевірки рівня шкідливих і життєво важливих речовин у тканинах. Отримана в результаті дослідження інформація є ефективним профілактичним засобом і дозволяє фахівцям вчасно виявити проблему та призначити відповідну терапію.

ПРИНЦИП ДІЇ ОЛІГОСКАН

Сертифікована технологія OligoScan заснована на принципі спектрофотометрії, який використовується в медицині для дослідження крові та тканин. Кожен тип сполук, заснований на хімічних речовинах і мінералах, поглинає, випромінює або відбиває світло (електромагнітне випромінювання) у певному діапазоні довжин хвиль. Таким чином, стало можливим отримати відомості про хімічний склад м’язів і кісток. Це позитивно впливає на точність діагностики, відрізняючи OligoScan від традиційних медичних лабораторних тестів. Науково доведено, що OligoScan є ефективним і надійним інструментом.

ОЛІГОСКАН – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕДИЧНИЙ ПРИЛАД

Точний і швидкий скринінг фізіологічного дисбалансу допомагає контролювати стан здоров’я та відстежувати мікроелементи в організмі. Професійна оцінка рівня мінералів, токсичних металів та окислювачів проводиться шляхом сканування шкіри на долоні за допомогою портативного спектрометра.

Мінерали
Обчислює надлишок або дефіцит мінералів.
Токсичні метали
Визначає ризик отруєння токсичними металами.
Окислювачі
Допомагають виміряти рівень окисного стресу, який викликає багато захворювань і старіння.
ПЕРЕВАГИ ОЛІГОСКАНУ

Точне вимірювання дефіциту або надлишку корисних мікро- і макроелементів, окислювачів і токсичних металів.
Вимірювання проводиться за допомогою портативного спектрометра, підключеного до комп’ютера.
Комплексна індивідуальна оцінка пацієнта: лабораторні дослідження, харчування, БАД, фізична активність.
Адаптація до конкретних потреб пацієнта.
Неінвазивний.
Безболісний.
Миттєвий результат.

img 2
18.05.2022

Check-Up – комплекс медичних оглядів і досліджень для перевірки стану свого здоров’я

Пропонуємо Вашій увазі відповідні комплексні обстеження організму для чоловіків,жінок та діток для кожної із вікових категорій. Особливо важливо скористатись check-up особам з незадовільною спадковістю, з груп ризику, тобто, схильних до поширених захворювань серцево-судинної системи, онкології, діабету тощо. А також під час хронічної змученості, незрозумілій загальній хворобливості, безсонні Варто також пройти check-up і особам, які планують вагітність.

Загалом check-up рекомендовано пройти всім без винятку, навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровим. Це допоможе запобігти несподіваним проблемам зі власним здоров’ям.
• 🧬| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
• вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
• 📞+38 (050) 371-94-24
• ☎+38 (03248) 4 89 05
• 📧m.reception@kyivskaruss.com.ua
• 💊🩺Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber

img 2
18.05.2022

Пакетні пропозиції

Шановні гості!Пропонуємо Вам пакетні пропозиції:

1. Консультація терапевта + консультація невролога + консультація
психотерапевта з біоакустичним комплексом – знижка 20% (1 150 грн. –
із знижкою 920 грн.)
2. Консультація терапевта + неінвазивна діагностика формули крові –
знижка 20% (1100грн. – із знижкою 880 грн.)
3. Консультація терапевта + олігоскан – знижка 20%. (1 900 грн.- із
знижкою 1 520 грн.)
4. Консультація психотерапевта з біоакустичним комплексом +
консультація психолога з діагностикою + консультація реабілітолога –
знижка 20%. (1 300 грн.- із знижкою 1 040 грн.)
5. Консультація невролога + консультація вертебролога + консультація
реабілітолога – знижка 20%. (1 050 грн.- із знижкою 840 грн.)