Розбір продуктів по Маєр-меню

2.7.2022 0

Терапія за методикою доктора Маєра вже давно зарекомендувала себе в європейських країнах як метод лікування шлунково-кишкового тракту та порушення обміну речовин. Вона дозволяє нормалізувати важливі функції організму та запустити систему природного відновлення.Дієта, розроблена Маєром, складається з овочів, що не викликають здуття, білка, що легко засвоюється, і відсутності прихованих алергенів (глютен, лактоза). У концепції – рослинна їжа та корисні жири. Також австрійський лікар віддавав перевагу лляній олії та насінням, які насичені корисними жирними кислотами. Авокадо, риба, масло, сир, темний шоколад, йогурт, горіхи – все це варто включати до щоденного раціону у поєднанні з овочами та зеленню, щоб відновити мікрофлору та нормалізувати травлення. Така терапія має на увазі дієтичне харчування без жорстких обмежень, в якому є місце і молочній продукції, і випічці.
Дотримуйтесь правил харчування за Маєром, щоб відновити функції кишечника і вивести з організму шлаки та токсини. Не їжте, якщо не голодні. Їда повинна бути на вимогу організму, а не за розкладом.
Відкладіть їжу, якщо перебуваєте в поганому настрої, тому що ви не задовольните почуття голоду, а просто заїдатимете негатив, що сприятиме переїданню. Спробуйте приділити 5-10 хвилин собі, щоб заспокоїтись, звільнити голову від непотрібних думок, розслабитися, а потім приступати до їди.
Їжте повільно і добре пережовуйте. Ідеально робити не менше 30 жувальних рухів на кожен шматочок, щоб спростити перетравлення їжі в шлунку та кишечнику. Це також допоможе вчасно відчути почуття ситості та не переїдати.
Краще їсти салати, фрукти та овочі у першій половині дня, а ввечері вибирати приготовлену, але легку їжу.