Реабілітація після COVID

7.12.2021 0

COVID-19 змінив звичний нам світ, і ці зміни не зникнуть після закінчення карантину. Однією з особливостей нового положення в охороні здоров’я стане збільшення кількості пацієнтів з серйозними ускладненнями після перенесеного Ковіду. Зокрема, у пацієнтів, які перебували у відділенні інтенсивної терапії. На жаль, після виходу з лікарні таких пацієнтів не можна назвати повністю здоровими. Фахівцями “Медичного центру – Східниця” була розроблена нова оздоровча програма реабілітації пацієнтів, які перенесли Covid 19.
Ми єдині в Східниці і регіоні пропонуємо програму розроблену відповідно до Європейських стандартів і протоколів реабілітації таких пацієнтів і виконуємо її на найновіших апаратах відомих світових виробників. Для повного одужання і максимального відновлення після перенесених захворювань дихальної системи необхідно ефективне лікування і реабілітація.

Основні завдання реабілітації:

• регрес залишкових вогнищ запалення, застійних явищ в легенях
• поліпшення крово- – і лімфоціркуляцію, трофіки, зниження гіпертензії малого кола кровообігу
• поліпшення бронхіальної прохідності, дренажної функції бронхів
• дефіброзуючій ефект, попередження фіброзірованіе легких після пневмонії
• відновлення структури ендобронхіально слизової, імунного захисту, лімфоїдної тканини.
• поліпшення параметрів вентиляції легенів
• активізація системи імунного захисту
Вирішення цих завдань сприятиме не тільки більш швидкою реконвалесценції і повного відновлення пацієнтів, а й профілактиці ускладнень, хронізації процесів в бронхолегеневої системі в результаті її ослаблення після тяжкого перебігу інфекції.

Пацієнтам з COVID-19 необхідна інтенсивна спеціалізована реабілітаційна програма, спрямована на повернення звичної активності, на поліпшення якості життя.