Програмні медичні тури від Медичного центру – Східниця та Центру фізіотерапії «Київська Русь – Київ»

2.11.2022 0

Програмні тури від 5 днів!
Це унікальний підхід до оздоровлення та відпочинку: сучасні, унікальні медичні програми лікування,оздоровлення та реабілітації розроблені нашими спеціалістами згідно європейських стандартів та безцінного досвіду наших фахівців!
Сучасне діагностичне обладнання, прогресивні методики лікування та кваліфікований персонал допоможуть позбутися багатьох проблем зі здоровям, відчути себе оздоровленими та енергійним. З нашою допомогою ви зміцните імунітет, наберетеся сил та отримаєте від відпочинку не тільки задоволення, але й користь.
Почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві!Адже так важливо отриманий результат зафіксувати вдома і продовжувати насолоджуватися якісним рівнем життя та здоровя!
Спеціалісти наших медичних центрів це постійний супровід нагляд,контроль та корекція лікування лікарем протягом усього перебування . Можливість отримати першу медичну допомогу 24/7.
Єдині центри де кожен напрямок профілактики і лікування має свій замкнутий цикл маршруту пацієнта з гарантованим результатом .

| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
КРОК до здоров’я у Telegram
КРОК до здоров’я у Viber