Педіатрія. Діти – майбутнє світу!

9.8.2021 0

Дитяча медицина значно змінилася за останні 25 років, коли батьки шукали інформацію та виявляли стурбованість у всьому, від певних видів дитячого харчування до вакцин. Незважаючи на всі технологічні досягнення останніх двох десятиліть, мета педіатричної медицини залишається незмінною. “Наша мета – і завжди була – милосердна допомога, завжди дбаючи про те, щоб наші діти були щасливими, здоровими і добре росли в безпечному середовищі.
Дитяча медицина займається медичним обслуговуванням немовлят, дітей та підлітків. Це зазвичай стосується дітей віком від народження до 18 років. Дитячих лікарів називають педіатрами. Як і слід було очікувати, через фізіологічні та емоційні відмінності, які існують між дорослими та дітьми, педіатри проходять спеціалізоване навчання, яке дає їм можливість ефективно задовольняти потреби здоров’я молодих пацієнтів.
Дитяча медицина не така проста, вона «мініатюрна». Крім очевидних відмінностей у розмірах тіла, які існують між педіатричними та дорослими пацієнтами, виникає низка інших питань. Оскільки більшість педіатричних пацієнтів все ще фізично розвиваються, перебуваючи під їх опікою, педіатри повинні звернути особливу увагу на проблеми росту та розвитку, яких зазвичай немає у дорослих пацієнтів. Ці міркування суттєво впливають на курс лікування, призначений лікарями педіатрами, порівняно з лікуванням дорослих, які стикаються з подібними станами.
Педіатрія в першу чергу дбає про фізичне, емоційне та соціальне здоров’я дітей від народження. Зацікавлені не тільки фізичним самопочуттям, педіатри займаються профілактикою, раннім виявленням та управлінням поведінковими проблемами, проблемами розвитку та функціональними соціальними проблемами, які впливають на їх пацієнтів. Залежно від віку пацієнта вимірювання, пов’язані з цими параметрами, можуть бути різними. Педіатр займається біологічними, соціальними та екологічними впливами на дитину, що розвивається, а також впливом хвороби чи дисфункції на розвиток. Педіатр також взаємодіє з батьками або опікунами для визначення стану здоров’я пацієнтів, а також для навчання та надання попереджувальних вказівок щодо нормального стану здоров’я та зростання дитини.

  • Наші лікарі знають та розуміють, що всі наші пацієнти мають індивідуальні та унікальні потреби та очікування! Ми вважаємо, що наша відповідальність – зробити наші послуги  легкодоступними та ексклюзивними.Ми працюємо 7 днів на тиждень, як і більшість святкових днів.