Міжнародна конференція «Майєр терапія превент»

9.15.2021 0

Шановні колеги та партнери!

22.09.2021 о 14.00 “Медичний центр – Східниця”, ГК Kyivska Russ sort Medical&Spa

Запрошуємо на презентаційну конференцію в «Медичний центр – Східниця» на тему: «Майєр терапія превент». Особливості лікування, діагностики за методикою доктора Ф.К. Майєра в розрізі сучасного перебігу захворювань та викликів сьогодення».
Майєр терапія – комплексний метод превентивної медицини, що базується на циркадному режимі, складовими якого є дієтичне харчування, фізіопроцедури, помірне фізичне навантаження та психоемоційний спокій.
До уваги працівників туристичних агенцій, керівників медичних закладів, спеціалістів, що працюють в напрямку курортологіі, оздоровлення, лікування та реабілітаціі пацієнтів з порушеннями в роботі імунітету, хворобами ШКТ та дихальної системи, аутоімунними захворюваннями, ендокринологічними та метаболічними порушеннями (проблема надмірної ваги, ожиріння чи недостатності маси тіла), захворюваннями нервової системи, підвищена дратівливість та порушення сну, захворювання, що супроводжуються хронічним запаленням, порушенням трофіки чи гіпоксіі тканин, токсичними навантаженнями, а також актуальною проблемою сьогодення; пониженням енергетичного рівня людей, хронічний стрес та втома.
До Вашої уваги, почесний гість заходу доктор Sepp Fegerl – більше 20 років медичний директор і курортний лікар в оздоровчому центрі «Фоллерерхоф», науковий консультант Міжнародного товариства Майер-терапевтів. Спеціаліст з діагностики та лікування захворювань за системою Майера. Консультант по комплементарній медицині в лікарні Святого Іоанна Бога SBG. Співголова відділення комплементарної медицини в Зальцбурзі медичної асоціації.
Читає лекції в університетах Граца і Зальцбурга, а також у Віденській Міжнароднії Академії Холістичної Медицини!

Спікери конференції:

  • Sepp Fegerl – медичний директор і курортний лікар в оздоровчому центрі «Фоллерерхоф», науковий консультант Міжнародного товариства Майер-терапевтів. Доповідь.
  • Новицька У. В. – майєр терапевт, лікар вищої категорії
  • Петранич Н. М. – лікар вищої категорії, дієтолог
  • Швець О.В.президент асоціації дієтологів, кандидат медичних наук,доцент,дієтолог, гастроентеролог,лікар вищої категорії
  • Іванців – Гріга І.С.кандидат медичних наук, гастроентеролог

 

З повагою –

Головний лікар Копчак Л. Я.

Медичний центр – Східниця

вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391

+38 (050) 371-94-24

+38 (03248) 4 89 05

m.reception@kyivskaruss.com.ua

 

Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!

КРОК до здоров’я у Telegram
КРОК до здоров’я у Viber