Оберіть ідеальну програму для себе

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Жіноче здоров’я «нетримання сечі» «опущення матки»

Проблеми з триманням сечі та сечовим міхуром притаманна, передусім, жінкам, і може трапитися в будь-якому віці та мати різну причину. Цей стан дуже псує якість життя, хоча багато хто вважає його своєю "нормою". Пролапс (опущення) органів малого таза – це зміни в розташуванні передньої чи задньої стінки вагіни, шийки матки чи самої матки, а симптоми полягають в утворенні вагінальної гулі, відчуття, що щось нависає, дискомфорту під час сечовипускання, дефекації чи сексу, та біль в крижовому та поперековому відділах хребта.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Простатит

Передміхурова залоза – це один з найважливіших органів чоловічої статевої системи. Вона приймає участь в утворенні сім’яної рідини, виконує деякі ендокринні функції, а також слугує клапаном, який перешкоджає відтоку сечі під час ерекції.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Диссомнія

Хотілось би, щоб ця стаття стала мотивацією стежити за власним здоров’ям: мити руки з милом, їсти фрукти, носити шапку. А враховуючи специфіку роботи в ІТ — перевіряти зір, займатись спортом або хоча б влаштовувати піші прогулянки, відвідувати масажний кабінет, вимикати всі девайси за годину до сну тощо. Робота за комп’ютером є фізично легкою, але може виснажувати в психологічному сенсі. Також не варто забувати про ненормований робочий графік програмістів: багато з них працюють як фрилансери та часто виконують свою роботу вночі. Комбінація цих факторів може призводити до хронічного головного болю та безсоння.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Геморой

Геморой – це варикозне розширення вен, що розташовані в анальному каналі. Через порушення відтоку крові, у них можуть утворюватися тромби, які, збільшуючись у розмірах, кровоточать. При напруженні внутрішні гемороїдальні вузли можуть випадати назовні. Цей патологічний процес супроводжується больовими відчуттями та приносить дискомфорт хворому.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Плечолапатковий периартрит

Основна причина розвитку ключично-лопаткового періартриту – мікроскопічні пошкодження капсули як акромиально-ключичного, так і плечового суглоба. Це найчастіше відбувається на тлі постійних важких фізичних навантажень або після травми області плеча, наприклад, удару або падіння на витягнуту перед собою руку.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Гастрит, виразкова хвороба

Захворювання шлунково-кишкового тракту, особливо хронічний гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки, все ще залишаються в Україні одними з найпоширеніших, а такождуже поширені меред працівників ІТ - сфери. Щороку реєструються десятки тисяч нових випадків захворювання. Причини такого тривожного явища полягають не лише в тяжкому соціально-економічному стані країни, а і неправильному харчуванні, хронічних стресах тощо.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Гіпертонічна хвороба

Гіпертонічна хвороба – це хронічне захворювання, основним проявом якого є підвищення артеріального тиску (тиску крові в артеріях). При підвищенні тиску зростає навантаження на серце, судини і інші органи, виникають ускладнення у вигляді інфаркту, інсульту, ниркової недостатності.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Атеросклероз

Атеросклероз – це хронічне захворювання, при розвитку якого на стінках судин з'являються холестеринові відкладення (бляшки). Згодом вони збільшуються, звужуючи просвіт судин. Через це погіршується кровообіг та живлення різних органів – вони недоотримують кисень та поживні речовини. Також атеросклероз може викликати інфаркт міокарда, інсульт головного мозку або гостре порушення кровопостачання іншого органу. Це відбувається при перекритті судин атеросклеротичними бляшками або тромбами.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Варикозна хвороба

Робота ІТ- спеціаліста чи робітника «офісної сфери» в сучасних умовах похожа на мрію: теплий офіс, робота на віддалі від начальства, відсутність важких фізичних навантажень, доставка кави та їжі на робоче місце, постійний «онлайн» з цікавими людьми на відстані, бонуси від компанії…. Вам здається що це безпечно та додає Вам здоров’я? Ви вже заздрите цій категорії? Проте не все так райдужно. Нажаль сучасні дослідження медицини в цій сфері показує зворотнє. Для даної когорти людей вивели окрему медичну нозологію «синдром офісного працівника».

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Тунельний синдром

Біль у суглобах, дратівливість, розлади сну, мігрень, хронічна втома можуть виникати в людей, що багато працюють за комп’ютером. Що робити, аби уникнути неврологічних синдромів, радять лікар та ІТ-фахівці.

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ
Остеохондроз хребта

Сидячий спосіб життя і гіподинамія, властиві більшості IT-фахівців, призводять до цілої низки проблем, серед яких метаболічний синдром, хвороби судин, геморой і, звичайно, болі у спині. Якщо ж біль у спині вже став «частим гостем», важливо отримати правильну діагностику та лікування, які може призначити лише фахівець.

Комплексний підхід

Інші напрямки

img 2

Check up

Комплекс діагностичних процедур, які виконуються з метою профілактики та раннього виявлення різноманітних захворювань внутрішніх органів. «Медичний центр – Східниця» пропонує свої послуги жінкам, чоловікам, дітям та людям похилого віку. Ми використовуємо діагностичні програми, розроблені з урахуванням особливостей організму в певному віці. Гарантуємо вам високу якість послуг, комфорт, достовірність результатів та уважність спеціалістів.

Детальніше
img 2

Детокс-схуднення

Пропонуємо комплекс процедур для безпечного та ефективного схуднення й очищення вашого організму. Після попереднього обстеження для кожного пацієнта розроблюється індивідуальне меню в залежності від стану його здоров’я. Підбираються фізичні вправи, необхідні фіто та мінеральні комплекси. На протязі всього часу вас супроводжує дієтолог, тренер та терапевт. Очікуваний результат схуднення – від 6 до 15 кг. Також ми даємо рекомендації щодо подальшого харчування вдома та способу життя.

Детальніше
img 2

Оздоровлення

В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.

Детальніше
img 2

Оздоровлення та лікування спеціалістів сфери ІТ

Будь-яка професія характеризується певними професійними або обумовленими виробничими факторами захворюваннями. Професії, які пов’язані з застосуванням технічних засобів в ІТ– технологіях, не виключення. «Комп’ютерні» захворювання, як і галузь, яка викликала їхню появу, ще досить молоді й мало вивчені. Так, при використанні комп’ютерів найбільшого ризику зазнають органи зору, скелетно-м’язова система, репродуктивна функція, центральна нервова система. Крім того, на користувачів комп’ютерів впливає цілий комплекс факторів малої інтенсивності, негативна дія яких проявляється поступово й потай. Тому захворювання проявляються лише після багатьох місяців або навіть років роботи, коли боротися з ними вже вкрай важко.

Детальніше
img 2

Реабілітація

Наш медичний центр пропонує комплексні програми відновлення роботи опорно-рухової, шлунково-кишкової, сечостатевої, нервової систем після перенесених травм та різноманітних захворювань, в тому числі після COVID. Ми проводимо детальне обстеження, після чого спеціалісти індивідуально підбирають комплекс традиційних і нетрадиційних методів відновлення та лікування. Контролюємо ефективність на протязі всього періоду перебування у нашому центрі.

Детальніше