Медичні послуги в терапії Маєра

7.8.2022 0

√Мануальна абдомінальна терапія (вісцеральний масаж) – розроблена доктором FX Mayr
Мануальна абдомінальна терапія Dr FX Mayr завжди виконується лікарем. Це ключовий елемент кожної програми Mayr. Залежно від обраного вами пакета, ви будете мати кілька таких процедур щотижня. МАТ має широкий спектр корисних ефектів і не займає багато часу.
Мануальне лікування живота
• Розблоковує лімфатичну систему черевної порожнини
• Покращує постачання тканин киснем
• Збільшує приплив крові до черевної порожнини
• Активізує перистальтику кишечника
• Навчає диханню животом

√ Біоакустичний комплекс (апаратно – комп’ютерний комплекс біоакустичної нормалізації психофізіологічного стану пацієнта)
Біоакустична корекція – це новітня методика терапії широкого спектра патологій, в т.ч. медичних проблем центральної нервової системи (ЦНС). Біоакустична корекція об’єднує в собі передові методи тренування мозкової активності, біокерування і музичної терапії. Біоакустична проводиться для кожного пацієнта індивідуально. Оскільки, суть методу полягає у впливі на головний мозок музичного ряду, який відповідає коливанням електроенцефалограми пацієнта.

√Гіпокситерапія
Метод гіпоксичного тренування, стимуляції організму, що підвищує його неспецифічну резистентність (опірність), завдяки чому досягається ефект лікування та профілактики багатьох захворювань, стійкість організму до різних несприятливих впливів, підвищення фізичної та розумової працездатності. Гіпокситерапія має властивість підвищувати імунітет. Після закінчення курсу відзначається підвищення опірності організму до інфекцій у 3-5 разів.
Гіпокситерапія рекомендується також здоровим людям, включаючи спортсменів. Стимулюється вироблення еритропоетину та гемоглобіну – тим самим за короткий час досягається максимальна працездатність.
Відомо використання гіпоксичної стимуляції у спорті (тренування в горах, “азотні” намети, будинки, печери). Однак найкращі спортивні результати дає саме методика тренувань за допомогою уривчастої нормобаричної гіпоксії. Тренування за таким методом використовувалися у різних країнах плавцями, веслярами, волейболістами, легкоатлетами, тенісистами та іншими спортсменами.

√ Функціональна магнітна стимуляція на апараті TESLA FORMER
Апарат для М-скульптування тіла за допомогою магнітного поля потужністю 3 Тесла
TeslaFormer – апарат функціональної електромагнітної стимуляції. Справжній технологічний прорив, завдяки якому можна позбутися від безлічі проблем, пов’язаних з реабілітацією після травм, хронічними болями в спині та шиї, ослабленням м’язів малого тазу, простатитом, нетриманням сечі та калу, підвищення лібідо та потенції, а також естетичними проблемами (целюліт, фіброз, набряки), втратою тургору шкіри і підшкірно-жирової клітковини).
• Це перше досягенення в сфері фізіотерапії та реабілітації, засноване на впливі фокусованного електромагнітного поля на організм людини. Вплив сильного магнітного поля на нервові рецептори, які змушують скорочуватися м’язові тканини, що дозволяє досягти відновлення і регуляціїх м’язового тонусу,як поверхневих, так і глибоких м’язів.

√Високотонова терапія HiToP (ліполіз, шейпінг)
Сучасне використання давно відомої електротерапії. Використовують терапію локальну та загальну. Високотонова терапія являє собою новітнє досягнення в медицині, що застосовується в електротерапії. Це гармонійне поєднання приємного з корисним з використанням високочастотних електричних струмів. Лікувальний ефект при HiToP-терапії досягається не простим електричним роздратуванням м’язів і нервів, а запуском каскаду внутрішньоклітинних реакцій. Використання змінного електричного струму високої частоти викликає коливання всередині клітин, що призводить до стимуляції внутрішньоклітинного обміну речовин, виробленню енергії і «омолодження» клітин. Сприяє посиленню стійкості до перевантажень, стресів, хронічних захворювань, викликає ефект віталізаціі (загальне оздоровлення і оновлення, відновлення функцій різних органів і систем організму). Локальні програми високотонової терапії, які використовуються по програмі «Маєра», доповнюють програму «омолодження клітин» і впливають на різні органи і системи в організмі. Так програма «Шейпінг» призводить до розщеплення жирових відкладень, активізується дренаж і скоротлива здатність м’язів, є програми для зняття стрессу, стабілізації сну, тривожних розладів; лікування та реабілітація захворювань опорно-рухової системи, обміну речовин та ендокринних захворювань. До кожного пацієнта індивідуальний підхід для максимального цілісного результату.

√Скраб тіла маслами. Аплікація лікувальною маскою для тіла миндальна/кунжутна
Скраб для тіла з екстрактом абрикосової кісточки натуральний – усуває ороговілі клітини епідермісу, забезпечує ідеальний масажний ефект, стимулює оновлення і омолодження шкіри. Делікатно видаляє мертві клітини і забруднення, повертаючи шкірі здорове сяйво. Після скрабування шкіра більш активно включається в детоксикацію організму, покращується периферична мікроциркуляція, відновлюється колір, тонус, тургор шкіри.
Також він активний – застосовується для кистей рук і ступень ніг. Успішно використовується для видалення целюліту, є прекрасним засобом для догляду за жорсткими п’ятами. Розігріває, насичує вітамінами, розм’якшує і при регулярному застосуванні прибирає натоптиші, загоює тріщини п’ят.
Мигдальна маска – використовується для покращення кольору і тонусу шкіри, надаючи їй здорове сяйво. Маска багата вітамінами E і A, які важливі для здоров’я шкіри, що робить її найкращим інструментом у боротьбі з наслідками старіння. Ідеально допомагає відновити pH-баланс шкіри, зберігає вологу, зберігаючи клітинні мембрани здоровими і функціонуючими належним чином. Маска також містить мінеральний цинк, який важливий для загоєння ран на шкірі, що сприяє більш швидкому загоєнню потрісканої шкіри на руках не залишаючи шрамів і плям, робить шкіру м’якою і добре зволоженою. Вміст жирних кислот допомагає запобігти і зменшити спалах акне.

√Хівомат (глибока осциляція)
Хівомат -терапія –Це унікальний метод лікування, який працює за допомогою змінного електростатичного поля, встановленого між тканиною пацієнта та аплікатором або руками терапевта в рукавичці. Коли аплікатор або руки в рукавичках ковзають по шкірі, електростатичні сили по черзі притягують і вивільняють тканину, в результаті чого виникають м’які, але глибокі резонансні вібрації, які проникають у всі шари тканини
Електростатичні імпульси створюють приємні, глибоко проникаючі коливання в тканинах, впливаючи на шкіру,сполучну тканину, підшкірну жирову клітковину,лімфатичні та венозні судини. Нормалізується функціональна активність шлунково-кишкового тракту.
Ці коливання мають направлене трофостимулююче, протизапальне,дренажне та детоксифікуючу дію. Значно зменшується біль, прискорюється зняття запалення та набряк.

√ Мінерально-лужна ванна
У нашому організмі постійно протікають сотні різних процесів і реакцій — вони абсолютно природні, проте іноді можуть чинити згубний вплив на стан здоров’я. З моменту народження в організмі кожної людини запускається процес окислення, інтенсивність якого може посилюватися під впливом несприятливого навколишнього середовища, стресу і незбалансованого харчування. В цьому випадку окислювальні процеси можуть завдати шкоди організму: вони провокують згущення крові, порушують нормальне вироблення травних ферментів, послаблюють імунітет, перешкоджають нормальному кровопостачанню мозку і значно прискорюють процеси старіння. Кислота і луг містять різну кількість іонів водню, і завдяки цій різниці запускається процес осмосу — луг притягує до себе кислоту. Коли ви перебуваєте в содовій ванні (не обов’язково цілком, можна робити міні-ванночки для рук або ніг), луг тягне до себе кислоти з організму, а разом з ними — шлаки і токсини, що накопичилися.
Содові ванни знижують інтенсивність окислювальних реакцій в організмі, в результаті чого підвищується здатність організму протистояти вірусам і хвороботворним бактеріям, поліпшується кровотік (зокрема — кровопостачання мозку), сповільнюються процеси старіння, а також значно поліпшується загальне самопочуття.

√Прийом нутріцевтичних препаратів з метою детоксикації організму
Прийом препаратів з ціллю нормалізації мікрофлори кишківника, детоксикаційним, відновлюючим ефектом («DETOXMAG» (ранок), Лужна вода (содова), настої трав та овочеві відвари, хлорофіл рідкий, сорбенти, електроліти ін.)

√Гідроколонотерапія
Колонгідротерапія є давнім і успішним методом очищення і стабілізації кишечника. Понад 30% населення страждає від метаболічних порушень через кишкові бактерії, що провокують захворювання. В результаті тканини перестають забезпечуватися достатньою кількістю кисню, а токсини більше не розщеплюються і не виводяться з необхідною швидкістю. Це неминуче призводить до аутоінтоксикації (організм починає самоотруюватися). Колоногідротерапія очищає товсту кишку, видаляючи токсини, які накопичилися вздовж кишкової стінки.

√Тюбаж (обгортання за Маєром)
Мета даного методу – очищення печінки від надлишку жовчі за допомогою зонда. В сучасних умовах проводять і беззондове очищення печінки із застосуванням жовчогінних засобів. Подібним чином очищають і кишківник.

√Скандинавська ходьба,прогулянки,йога,лфк
Скандинавська ходьба – один з найдоступніших видів спорту. Незалежно від пори року, у лісі, парках та на набережних можна зустріти людей з двома палицями – атрибутом скандинавської ходьби. Навколо цього виду спорту існують деякі стереотипи. Одні думають, що люди ходять з лижними палицями, інші вважають скандинавську ходьбу спортом для літніх . Окрім цього, більшість не здогадується про переваги для здоров’я, які отримують спортсмени. Скандинавська ходьба – це не тільки для літніх людей. Нею займаються підлітки, молодь, дорослі. Адже фізактивність необхідна у будь-якому віці. Проте для маленьких дітей буде складно знайти палиці, адже їх довжина стартує від 65 см. Ходьба з палицями зменшує навантаження на коліна на 33%. Проте тільки у разі правильного дотримання техніки. Так і м’язи працюватимуть, і великого тиску на суглоби не буде.
Піші прогулянки – щодня піші прогулянки для наших гостей мальовничими гірськими стежками, джерелами та гарними місцями! Тут, на курорті, у нас є ряд пішохідних маршрутів, які дозволяють досліджувати природу.
МІСЦЕВІ ПІШОХІДНІ МАРШРУТИ
Пройтися по гірських стежках,огорнутих чарівною природою – чудова ідея для активнорго ранку! Можна обрати також варіант з палками для скандинавської ходьби та з тренером або ж нашим інструктором для піших прогулянок!Будь-який варіант буде хорошою можливість прокинутися та зробити зарядку!
Йога – йога недарма настільки популярна: вона практично не має протипоказань, не потребує спеціального обладнання і доволі легко “вписується” в наш стрімкий ритм життя, привносячи спокій і гармонію.
Комплекс асан – спеціальних поз і вправ, які Ви виконуватимете під час заняття,- покликаний нормалізувати роботу Вашого організму. Цьому сприяє, наприклад, вдосконалення механізму дихання, завдяки чому кровоносні судини головного мозку та серця – розширюються, а периферійні – звужуються; або статичне напруження груп м’язів, сухожиль та зв’язок, що позитивно впливає на центральну нервову систему та внутрішні органи. Під час занять стають рухомішими суглоби, роблячи Вас гнучкішими і стрункішими.
Виконання ряду асан в буквальному сенсі стоячи на голові, забезпечує приток крові до легень і головного мозку, водночас розпружуючи кінцівки. І це лише короткий перелік тих унікальних можливостей, що подарує Вам йога.

Додаткові медичні послуги
 Озонотерапія
 Мікроклізми
 Гірудотерапія
 Карбокситерапія
 Спелеотерапія
 Вакуумна кавітація, вакуумно-роликовий масаж;

Додаткові обстеження
 SOMNOCHEK
 Неінвазивна діагностика формули крові
 Лабораторна діагностика (імунологічні, алергологічні, гормональні, паразитарні,генетичні, обстеження мікробіому кишківника та панелі харчової непереносимості і ін.)