Діагностичні послуги в терапії Маєра

7.8.2022 0

• Лабораторна діагностика: Загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові (15 параметрів), електроліти (4 параметри), загальний аналіз сечі, аналіз сечі на кетони, глюкоза крові.
• Функціональна діагностика:
∴УЗД–органів черевної порожнини, УЗД-сечостатевої системи, УЗД-щитовидної залози, електрокардіографія.

∴Денситометрія – це швидке, безпечне та безболісне визначення щільності кісткової тканини. На сьогодні цей метод є встановленим стандартом для вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини. Обстеження визначає ризик розвитку остеопорозу, оцінює ймовірність перелому та контролює ефективність лікування. Сучасне програмне забезпечення дає змогу графічно будувати історію хвороби окремого пацієнта та наочно демонструє прогрес від лікування.

∴Біоімпедансометрія на апараті In body – це метод визначення складу тіла, заснований на вимірюванні електричного опору тканин організму та комп’ютерної обробки отриманих результатів. Також біоімпедансометрія допоможе розібратися з тим, що впливає на пропорції і вагу тіла людини, а також “звідки” взялася зайва вага і чим вона обумовлена. Завдяки методу вимірювання біологічного імпедансу, або біоімпендансометрії, з’явилася можливість більш досконало вивчити обмін речовин, водно-сольовий, ліпідний обмін і розібратися з тим, що впливає на пропорції ваги і тіла людини, а також зрозуміти, звідки взялася зайва вага і чим вона обумовлена.

 

∴Олігоскан – Сучасна європейська методика визначення мінералів, важких металів в організмі людини. МОМЕНТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА: 21 мікроелемент, 7 вітамінів, 15 важких металів, рівень оксидативного стресу. OligoScan визначає схильність до ацидозу, проблем кишкового всмоктування, гормональних розладів, алергій, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, оцінює стан імунної системи та когнітивних функцій.

∴Гастролайзер – неінвазивний і специфічний метод визначення рівня водню, який утворюється при розщепленні цукру кишковими бактеріями потім всмоктується в кров і може бути виміряний в повітрі, що видихається. Тест доступний для використання гастроентерологами, педіатрами, а також алергологами як у дітей, так і у дорослих, як діагностика лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості (фруктози, сахарози, галактози та ін.). Він також використовується для діагностики надлишкового бактеріального росту в тонкій кишці та синдрому подразненого кишківника.