Маєр Терапія – комплексний метод превентивної медицини!

9.2.2021 0

Майєр-терапія – комплексний метод превентивної медицини, що базується на спеціальному режимі, складовими якого є дієтичне харчування, процедури, помірне фізичне навантаження та психоемоційний спокій.
Автор методики, австрійський лікар Франц Ксавер Майєр (1875-1965 рр.)
Основою своєї терапії доктор Майєр вважав повноцінне фізіологічне функціонування кишечника. Він твердив, що кишечник – це корінь людини, а здоровий кишечник сприяє життєздатності та активності усього тіла. На підставі цієї теорії Майєр розробив спеціальний курс терапії, орієнтований, в першу чергу, на очищення травної системи. Після проходжен¬ня такого курсу успішно вирішуються проблеми з травленням, обміном речо¬вин та зайвою вагою.
Ефект досягається за рахунок детоксикації організму. Зараз у практиці Майєр-терапії використовуються досягнення медицини, що базуються на су¬часних наукових дослідженнях та підтверджують висновки, до яких дійшов свого часу австрійський лікар.

Майєр- терапія – це комплексний метод превентивної медицини.

Це засновані на медичній діагностиці за методикою доктора Ф.К. Ма¬йєра, догляд, очищення, навчання та замісна терапія у лікуванні, що за¬стосовуються індивідуально до кожного пацієнта.
Після курсу такої терапії покращуються всі функції органів і якість життя.
В основі різноманітних позитивних впливів лежать регенерація шлун¬ково-кишкового тракту, покращення дієздатності травлення, детокси¬кація і зниження кислотності організму, сприяння аутофагії в клітинах, зменшення запалень і зміна постави. Важливим чинником є зменшення так званого «мовчазного запалення», непомітного запального процесу в організмі, який сприяє появі більшості «хвороб цивілізації». У даному ви¬падку вирішальну роль відіграє зниження рівня інсуліну в плазмі крові, ущільнення слизової оболонки кишки, регуляція мікробіому, зменшення жиру в області живота та зниження рівня стресу.
Очевидно, що йдеться про широкомасштабний фізіологічний і біохіміч ний спектр дії, яким оперує терапія за методикою доктора Ф.К. Майєра.
Глибоке пізнання самого себе, підвищення чутливості, покращення роботи мозку і зменшення надмірного подразнення під час лікування за методикою доктора Ф.К. Майєра сприяє переорієнтації в напрямку покра щення якості життя та його оптимістичного сприйняття. Всі ми прагнемо щастя і задоволення, наповненості та збалансованості, хорошого самопо чуття і любові. Із здоровим організмом і жвавим духом ми можемо досягти усього цього простіше.