Центр корекційної та сімейної нейропсихології в Медичному центрі – Східниця

6.2.2022 0

Використовуючи багатий досвід та найсучасніші досягнення в галузі нейронаук, наші фахівці розробляють індивідуальну нейрокорекційну/нейрореабілітаційну програму для кожного пацієнта, яка також включає комплексний підхід наших фахівців, що сприяє більш швидкому одужанню та відновленню функцій організму.
Нейропсихологічна діагностика (дослідження психічних процесів за допомогою спеціальних методик) проводиться нейропсихологом після спеціальної бесіди з пацієнтом, з наступним висновком про стан пацієнта на основі спеціальних психометричних тестів, які він заповнює у процесі розмови з пацієнтом. У процесі анамнезу нейропсихологом оцінюються функціональний стан мозку, можливі порушення та виявляються кількісні характеристики стану вищих психічних функцій.

За результатами діагностики нейропсихолог пропонує програму реабілітації/корекції, яка, на його думку, потрібна в даному випадку. Курс реабілітаційної програми адаптується до кожного конкретного пацієнта, щоб максимально відновити його когнітивні функції. Таким чином, у процесі занять пацієнт поступово відновлює втрачені навички, необхідні для повноцінного самостійного життя та здійснення повсякденної/професійної діяльності.
Нейропсихологічна реабілітація необхідна пацієнтам, які перенесли травми головного мозку або страждають на тяжкі захворювання центральної нервової системи (інсульти, спинально-мозкові травми, пухлини, епілепсія, запальні або дегенеративні хвороби центральної нервової системи – Альцгеймера, Паркінсона і т.п.). підозри порушення нормальної роботи центральної нервової системи.