Безін`єкційна мезотерапія – магія без уколів

12.21.2021 0

Жінки мріють чути на свою адресу компліменти кожен день. Але, на жаль, навіть краса має термін придатності. Вік складно приховувати. Тому що з’являються зморшки на обличчі, і навіть професійна косметика не може приховати всі недоліки. Не треба гримувати своє обличчя кілька разів в день – варто позбутися від негарних складочок на обличчі, і забути про фізіологічний вік.
Безін`єкційна мезотерапія – один із сучасних методів омолодження, схуднення і поліпшення стану шкіри. Як відомо, мезотерапія має на увазі введення ін`єкцій за допомогою спеціальних голок у внутрішні шари шкіри. Залежно від того, яка область обробляється і які проблеми вирішуються за допомогою процедури, підбираються ті чи інші препарати. Безін`єкційна мезотерапія є різновидом мезотерапії, для проведення якої не використовуються голки, за рахунок чого підвищується безпека процедури і виключаються можливі хворобливі відчуття. Ефективність апаратної мезотерапії досягається завдяки проникненню розчинів через пори під впливом електричних імпульсів (метод електропорації). Безін`єкційна мезотерапія – порятунок для тих жінок, які панічно бояться уколів або мають дуже чутливу шкіру.

Залежно від препаратів, що вводяться.

Досягаються ефекти:

  • Підвищення тонусу і еластичності шкіри, зменшення в`ялості.
  • Безін`єкційна мезотерапія обличчя зволоження шкіри – поліпшення гідратації всіх шарів епідермісу і дерми.
  • Лікування гіперпігментації.
  • Моделювання овалу обличчя з використанням препаратів, наприклад, при зайвому відкладення підшкірно-жирової клітковини на щоках, підборідді, вилицях.
  • Підготовка та реабілітація після хірургічної операції, хімічних пілінгів, мікродермабразії, лазерної шліфовки шкіри.