40% знижки на діагностику важких металів

8.2.2022 0

З 02.08 2022 даруємо -40% знижку на європейську методику визначення вітамінів, мінералів, важких металів в організмі людини.

OLIGOSCAN
МОМЕНТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

  • 21 мікроелемент
  • 15 важких металів
  • рівень оксидативного стресу
    OligoScan визначає схильність до ацидозу, проблем кишкового всмоктування, гормональних розладів, алергій, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, оцінює стан імунної системи та когнітивних функцій.

OligoScan використовує спектрофотометрію для діагностики кількості мікроелементів та важких металів, присутніх у тканинах. Це фізичний метод, що базується на вимірі рівня поглинання світла речовинами. Основний принцип спектрофотометрії: речовини, незалежно від своєї природи, поглинають, випромінюють та відбивають світло (електромагнітне випромінювання) у певному діапазоні довжин хвиль. Визначення цих світлових хвиль дозволяє точно визначити кількість речовин, у тканинах. Діагностика займає кілька хвилин і полягає у безболісному торканні всього 4-х точок на долоні.

ЧОМУ OLIGOSCAN

  • Абсолютно безболісно, ​​швидко та точно OligoScan допомагає контролювати здоров’я та стежити за загальним самопочуттям.
  • Діагностика OligoScan забезпечує персоналізований підхід до лікування, харчування, прийому харчових добавок, фізичної активності та спорту.
  • Виявлення дисбалансу речовин дозволяє виявити та запобігти деяким захворюванням на ранній стадії, до появи будь-яких симптомів.
  • Використання стандартних лабораторних тестів, аналізів крові та сечі не виключає, а іноді й доповнює діагностику OligoScan. Таким чином ми можемо чіткіше сформувати уявлення, як речовини «ведуть» себе в організмі: скільки їх депонується в тканинах, циркулює в крові, надходить усередину клітини або виводиться з організму. Це забезпечує більш правильний підхід у призначенні терапії та профілактиці захворювань.
🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
#medicalclinics #medicalclinic #healthcareworkers #clinic #aestheticclinic #beautyclinic #newclinic #medicare #healthylifestyle #східниця #карпати #весна #skhidnutsia #villa #skhidnitsa #skhidnitsya #карпаты #україна #ukraine #гори #люблю #karpatu #travel #відпочинок #подорожі #відпочиноквкарпатах #капати #tour #weekendbrunch